AMX Cda 105 w sklepie premium

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. robertunio napisał(a):

  Dawno temu kupilem WZ za kase a moglem poczekac i kupic za golda a AMX’a za kase. Wiadomo kiedy AMX bedzie za golda? Powinien chyba kiedys byc – wszak Francuzi nie maja „drzewkowego tedeka premium”.

 2. Niszczyciel napisał(a):

  Witam Pancerniaku!😊Osobiście posiadam ową Francuską Maszynkę i moim zdaniem jest jednym z najlepszych Niszczycieli VIII poziomu cechuje się przede wszystkim Genialną mobilnością w połączeniu z rewelacyjny m działku 105mm F1 posiadające kosmiczną penetrację 260mm na podstawowych APCR które ułatwiają ci trafienie w ruchu lighta😉 jako amunicję premium mamy heat z penetracją 310😉więc w X wchodzi jak w masło. Szybko skupia a celność/rizrzut na 100m jest najlepsza na swym poziomie 0.28! A przeładunek w granicach 8.89s! Owszem takie rezultaty można osiągnąć przy Dosyłaczu,Wentylacji i BIA, a na lepszy kamuflarz Siatkę którą można zamienić na lornetkę według uznania jak kto woli. Depresja 10• pozwala prowadzić ogień z nad wzniesienia. A Pancerz odbija bawet X. W każdym razie gorąco polecam!daję gwarancję konsumenta!😊. Perki
  1.BIA,BIA,BIA
  2.Żarówka.Kamuflaż,Kamuflaż
  3.Naprawa,Naprawa,Naprawa
  Lub Oko Snajpera,Wszechtronność,Naprawę

 3. Sobi napisał(a):

  Czy warto kupić amx 105 cda ? Ma ktoś proszę o opinie

  • Myślący napisał(a):

   Ja go mam szybki zwinny dość dobre camo. Lufa na papierze super i tak jest w rozgrywce ale jak rng pozwoli. Pena 260 jest dobra a dzięki APCR w standardzie łatwiej trafić. Na HEAT-ach też źle nie jest i dają radę na X. Co do pancerza to papier ale zdarzyło się odbić parę razy. Ja osobiście nim gram jako kamper ale jak drużyna ogarnięta to dzięki zwinności flankuję i cofam bo przeładownie to jak pamiętam coś koło 11s. A czy polecam? Cóż mi ten pojazd się osobiście podoba tak jak STRV S1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.