Object 252U Defender – trailer

Jako, że czołg trafia do sprzedaży na wszystkich serwerach za wyjątkiem EU, deweloperzy przygotowali przyjemny dla oka trailer 😉

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

20 komentarzy

 1. BamboMambo pisze:

  Czerwoni Baronowie wylewali swe żale na forach „Defender łope, wycofac nie sprzedawać,” teraz Liga Czerwonych Baronów placze ze nie ma defendera na EU, logika idiotów 😉

 2. zxc pisze:

  Mi ten cały defneder na randomach nie przeszkadza aż tak bardzo, bo zryty system MM i tak nie da mu zabłysnąć zbyt często (kto często widuje na randomach defendery – ja niezbyt często, bo gracze nie wyciągają ich aby dać się oklepywać 10 tierom non stop).

  Niestety sprawa ma się inaczej, jeżeli chodzi o wszelki rozgrywki, w których ten czołg mierzy się tylko z innymi tego samego poziomu – twierdze, drużynówki czy turnieje. Niestety balans czołgów na 8 tierze doprowadził do sytuacji, gdzie najlepszymi pojazdami do gry w te klocki stały się czołgi premium z defenderem na czele. Oprócz niego takie cuda jak M41 90GF, Lorr 40t, Patriot i inne nowe czołgi premium, które miażdżą czołgi dostępne w drzewku (może poza paroma wyjątkami, ale i tak nie jest to równa walka). IS-3 vs Defender i dobry gracz w każdym z nich? Defender wygra 7 pojedynków na 10. Dodaj jakąś dobrą miejscówkę i defender wygra jeszcze 2 dodatkowe.

  Niestety pęd na kasę WG nie zna granic i czołgi, które teraz wypuszczają są coraz bardziej przesadzone w stosunku do zawartości oferowanej za darmo w drzewku. Kiedyś czołgi dostępne za gotówkę były opisywane jako tier 7,5, gdzie w zamian za ciut gorsze parametry w stosunku do czołgów z drzewka zarabiały w cholerę więcej kredytów. Teraz jest to tier 8,5 w większości przypadków i dodatkowo gra nimi jest dużo bardziej komfortowa niż odpowiednikami z drzewka.

 3. maciekmel pisze:

  Wczoraj dostałem ankietę od WG, w drugiej części były pytania o to czy uważam obj. 252u za OP? Czy ma weekpointy, wiem jak z nim walczyć itd. Oraz jak bym zareagował gdyby trafił do sklepu.

  Może niedługo trafi….

 4. Wilku pisze:

  a mi się podoba że go nie będzie.
  Dzieci z kasą nie kupią i nie mam ochoty oglądać 3 Defendery po przeciwnej stronie, gdzie ja bede swoim Emilem musiał gimnastykować się żeby coś ubić

  • ... pisze:

   eee tam… jak losuje Defendera na topce, to posiadacz czuje się nieśmiertelny i na pałę gna do przodu… trzeba troszkę się odsunąć, żeby dać szanse zabłysnąć TDekom, a potem dobitka… a jak się jest IX lub X… to Apiciar lołded… Defend this maderfaker… XD

  • pomorskitytan pisze:

   czyli boisz się dzieci na defenderach? czy jesteś tak słaby że nie wiesz jak walczyć z defenderem? czy może bardzo chiałbyś kupić ten czołg ale portfel pusty?

 5. nickname pisze:

  Myślałem, że w tym filmie przez cały czas słychać jakieś trzaski. Okazało się, że to były dźwięki pękającej **** ;D

 6. Ja pisze:

  Ilości hurtowe maści na ból **** mogą być u nas wymagane 😀

 7. Płaczek pisze:

  Jak myślicie. Jeszcze w tym roku w kalendarzu adwentowym jako legenda wystąpi, czy w kolejnych?

 8. tankista4 pisze:

  Piękny filmik. Płakałem jak oglądałem. Zwłaszcza jak (prawdopodobnie) zrzucił sojusznika z mostu i mielił drzewkowe czołgi.

  Wspaniała maszyna. Polecam każdemu. Szkoda że nie możecie kupić.

 9. Mamimowiewam pisze:

  Niekupowac. Skad hehe oni takie efekty wytrzasneli

 10. bot pisze:

  Nie kupować-bo oto im chodzi aby nas przetrzymac i tym samym zachecic poprzez rage kazdego kto został kasowany bo sie odbijał od objekta.
  Innymi słowy chcom nas wydojc nie dajmy sie!
  #Nie_daje_WG!

 11. Miś Dobijak pisze:

  EU może kupić sobie Tygrysa 131. Reszta świata na bogato Defendery bo kilku posiadaczy płacze na forum, że niby balans gry psuje.

  • Nik0ooo pisze:

   bo nie psuje już zepsuł i to jest niestety fakt chociaż chciałbym móc powiedzieć że is 3 jest porównywalny to nie mogę bo nawet dpm ma gorszy przy mniejszej alfie no śmiech na sali tyle że trochę szybszy jest

 12. Tomek pisze:

  Jakiś kult defendera xd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.