Bitwy rankingowe: rozpoczął się 1 sezon!

Krótka informacja: dzisiaj rusza nowy sezon bitew rankingowych. W porównaniu z sezonami beta, pojawi się wiele usprawnień. Sezon podobnie jak druga beta potrwa 21 dni, ale bez podziału na etapy. Nie będzie żadnej degradacji w trakcie – postępy gracza zostaną zachowane od początku do końca sezonu. Zmieni się również system przyznawania szewronów.

Po więcej informacji sięgnijcie do przewodnika po Bitwach rankingowych 😉

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. Popekmonster pisze:

  Nie da się wogole wejść do wota jakąś lipa. Byłem zalogowany nie było mnie z 15 minut przy kompie wylogowalo mnie a teraz nie chce się połączyć bo serwery zajęte to jakiś chory żart że strony wg. Nie pozdrawiam tych partaczy.

 2. Artioo pisze:

  Czy istnieje szansa na przedłużenie czasu Prime Time do chociażby 24 bo tak trochę lipa grać po około 50 min w tach rankedach przez całe 2 tygodnie

 3. 1234 pisze:

  start i jak zwykle na samym poczatku pelno bydla gra

 4. Szczecinianin pisze:

  Ten tryb to qwa jakieś NIEPOROZUMIENIE…To ja grajac arta robię qwa więcej dmg od tych śmiesznych PRO graczy …

 5. Anonim pisze:

  fajnie szkoda ze mi szewronow nie zalicza!

 6. Anonim pisze:

  Mam pytanie,a czy w tym trybie zalicza sie wn8 ?

 7. Mick pisze:

  Te godziny to jakaś kpina, dlaczego nie są one nonstop????

  • Ja pisze:

   bo nie dość że i tak jest małe zainteresowanie, to jeszcze by się bardziej w czasie rozciągnęło i byłyby problemy ze zrobieniem 2 sensownych drużyn.

 8. Anonim pisze:

  Jakies info o godzinach dzialania ? Ile sie nie myle to ostatnio bylo od 18 do 22 ? teraz to bedzie caly czas czy sa gdzies podane godziny ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.