Alpine Tiger WZ-111 i Yazi WZ-120-1G FT w World of Tanks na konsolach

Dwa nowe czołgi trafiają do konsolowego sklepu premium. Są to Alpine Tiger WZ-111 i Yazi WZ-120-1G FT 😉

Yazi WZ-120-1G FT to pierwszy chiński niszczyciel czołgów w grze. Zapowiada on nadejście małej armii, mającej upamiętnić Chiński Nowy Rok. Jako wariant potężnego Type 59, VIII-poziomowy Yazi charakteryzuje się wysoką szybkością i działa na najwyższych obrotach zarówno jako wsparcie, jak i na linii frontu. Ten mistrz ukrycia zdejmuje przeciwników jeden po drugim, a do obrony przed ogniem odwetowym wykorzystuje mocno pochylony pancerz przedni.

Przygotujcie się na doświadczenie pełnej mocy VIII-poziomowego czołgu ciężkiego, bo zaraz przy boku Yazi jedzie szybki, wściekły i wielki Alpine Tiger WZ-111. Jego działo jest obarczone dość niską celnością, ale jak trafi, to po przeciwniku nie ma co zbierać. Wejdźcie w oko cyklonu, szarżujcie na przeciwników i nie przejmujcie się niczym, bo ochrona, jaką daje jego przedni pancerz, wytrzyma niemal wszystko.

Wariant niszczyciela czołgów opartego na czołgu średnim Type 59 (oznaczenie fabryczne WZ-120), który wszedł do służby w 1959 roku. Istniał tylko na papierze.

Prototyp tego ciężkiego czołgu, na którego projekt silny wpływ wywarł radziecki model T-10, powstał we wczesnych latach sześćdziesiątych XX wieku na bazie pojazdów IS-2 i IS-3. Pojazd miał na celu zmodernizowanie sił pancernych Chińskiej Armii Ludowo Wyzwoleńczej. Podczas prób pojawiło się wiele usterek, wobec których prace nad pojazdem zostały wstrzymane w 1964 roku.

Ź: WoT Console

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.