Zespół Sabaton wyrusza w trasę

Pamiętacie słynny „CowBus” Sabatonowy? Tourbus w łaty camo, które wszystkim kojarzyły się jednocześnie z wielką krową? Przyszedł czas na zmiany! Zespół, zaraz po koncercie na największym metalowym rejsie (70k Tons of Metal) rusza w miesięczną trasę po Stanach i będą się przemieszczać całkiem nowymi autobusami. Czołgi, basówka camo, ogień – jest bardzo Sabatonowo. Ciekawe czy przywiozą je do Europy!

Ź: sabaton.pl

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

18 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Zjebany to jesteś ty. Słuchasz disco polo i się wymadrzasz. Nie wiesz co jest dobre a co kicz. I nie pruj się do tej muzyki.

 2. Anonim pisze:

  hmm miesięczna trasa po stanach – no to w miesiąc niewiele zobaczą 😛

 3. Mitro pisze:

  Osobiście bardzo lubię ten zespół i o dziwo czołg który posiadam jakim jest promo victoria jest bardzo przyjemny nawet wieża jak i penetracja daje radę na 10. Celność genialna i nie jest tak kapryśna jak np w innych celnych działach jakim jest np scorpion g. Minusem jak dla mnie jest tylko alfa i jest czasami problem zrobić dmg no bo musimy często się wychylać bo czas ładowania to 6sek. Co do zarobków powiedziałbym że średnio nawet pomimo tego że golda mało idzie to i tak pociski standardowe są dosyć drogie, minusem jest również to że nie ma żadnych szwedzkich medów gdzie możemy przeszkolić załogę. Jak będzie w sklepie Premium serio polecam jest przyjemny jeżeli potrafisz grać na wieżę i cenisz sobie celność i opuszczanie działa

 4. #pdk pisze:

  Czołgi jeździły teeeż

 5. Kochać WG pisze:

  E tam, to oczywiste, że większość graczy nie przepada za czołgiem jaki wprowadzono do WoT, jakim jest Primo Victoria. Wręcz chcą o tym zapomnieć. Jednakże na oficjalnej stronie WoT nie ma nic wspomnianego o wyruszaniu Sabatonu w trasę. Toteż WG nie można obwiniać o tą informację. Rykoszet ją dodał, jednak również nie można mu mieć tego za złe, ponieważ niektórzy lubią ten czołg i Sabaton, toteż dla nich może to być ciekawą informacją, a rykoszet ma za zadanie jaknajszybciej informować o nowinkach jakkolwiek związanych z grą WoT, choćby dla przykładu informacja o tych prezerwatywach sprzed dwóch dni . Aczkolwiek przyznam, ten post jest przesadzony moim zdaniem.

 6. Blyatankist pisze:

  Obrażacie a nie znacie się na takiej muzyce, nie pozdrawiam serdecznie. A co do pomysłu to takie odświeżenie jak najbardziej 🙂

 7. dawidow pisze:

  Sabaton ma umowę z WG więc to pewnie wynika z niej i nie ma co się dziwić że tak przemalowali autobus.

 8. HEJTER pisze:

  Wogole kogo obchodzi ten zjebany zespoł?! prawie nikt nie slucha tego gowna… mysla ze jak jest czolg Prima Victoria to odrazu cala spolecznosc bedzie cieszyc jape ze ten smieszny zespol jedzie w trase… sa wazniejsze rzeczy jak np naprawa MM i balans czolgow.

 9. Tak... Albo nie. pisze:

  Widzę, że WG ssie jak może.
  Starzy gracze odchodzą przez zrąbany balans i MM oraz zbyt krótkie bitwy, a nowych przyciągają loga ich ulubionego zespołu…

 10. Noja pisze:

  Ssa baton xd

 11. jankier pisze:

  disco polo metalu

 12. Alejandro pisze:

  Sałaton 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.