Napis i unikalny kamuflaż z okazji Dnia Obrońców Ojczyzny

23 lutego w Rosji obchodzony jest Dzień Obrońcy Ojczyzny, z tego też powodu do sklepu w grze trafi pamiątkowy kamuflaż oraz inskrypcje przeznaczone specjalnie dla regionu CIS.

Kamuflaż oraz napis dostępny będzie z poziomu klienta gry i można go będzie zakupić za 1000 sztuk złota. Kamuflaż można użyć na pojazdach premium VIII poziomu lub pojazdach X poziomu.

Styl obejmuje kamuflaż i napisy dla wszystkich rodzajów map. Może być dowolnie usuwany i zakładany na różnych czołgach nieograniczoną liczbę razy.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: Portal RU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Griven Warthog pisze:

  Chyba dzień bandytów i gwałcicieli 😉

  • NiezlySzajs pisze:

   Moja babcia jak miała 16 lat, to wolała iść do niemca. Jak swołocz sowiecka napadła na Polskę i szła na Niemcy to babcia musiała się ukryć, opowiadała jak jej koleżanka była gwałcona przez 40 chłopa i na koniec ją zabili. Pieprzone pedofile.

   • ja pisze:

    ja ******** to nie grajcie w gry od tych wnuków gwałcicieli, do dzisiaj to był jedyny portal od którego polityczne ***** trzymały się daleko, do dzisiaj

 2. Paź pisze:

  oby na EU też był bo nie mam na co wydać golda 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.