Czy WZ-111 Alpine Tiger trafi do amerykańskiego sklepu premium?

Jak podaje The Daily Bounce, World of Tanks NA otrzyma specjalny czołg-niespodziankę 15 lutego. Do tej pory można było tylko zgadywać, co to będzie, ale teraz możemy potwierdzić, że specjalnym VIII tierem, który najprawdopodobniej trafi do sprzedaży jest…. Chiński czołg ciężki WZ-111 Alpine Tiger.

Do tej pory dostępny tylko na serwerze chińskim i SEA, będzie możliwy do nabycia przez fanów również w regionie NA.

Zdziwieni? Mieliśmy nadzieję na nowe czołgi, nie tylko reskin chińskiego WZ-111, ale z fiaskiem ostatniego mini-maratonu na serwerze EU to niewielkie zaskoczenie, że WG zdecydowało się nie wypuszczać nowego pojazdu. Mimo to, dla wszystkich fanów i kolekcjonerów trafia się okazja dorwania specjalnej wersji WZ-111.

Ź: TDB

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

3 komentarze

 1. Gracz EU pisze:

  Wiemy także do którego sklepu nigdy nie trafi 😉

  • tygrysek pisze:

   to samo co byś kupił sobie zwykłą wz-111… Myślenie ludzi a kupie sobie ładny czołg pograją nim z 50 bitew znudzi im się wygląd to będą cisnąć po WG że dają aby nowe premki, a starych nie buffują…

   Typowe myślenie ameb…
   Do tego o ilę się nie mylę to milkym4n wydał skórkę więc nie widzę zadnego problemu abyś kupił wz-111 i wgrał skórkę na to samo wyjdzie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.