Wersja 1.0 – ustawienia korekcji Gamma

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. Anonim napisał(a):

  6 lat ciężkiej pracy i wprowadzają taki feature.
  Czuje, że zatrudnienie google translatora jako programistę było dobrym wyborem.

 2. Iceman napisał(a):

  Nosz prawie spadłem z krzesła, jakiesz to odkrywcze, nowoczesne technologie w praktyce można nawet rozjaśnić lub przyciemnić. Szok poprostu szok i zajęło im to zaledwie kilka lat. Wow to mało powiedziane, poprostu full wypas jak jeszcze wymyślą sposób na pisanie dużymi i małymi literami to dostaną nagrodę innowacyjnej gospodarki.

 3. NewMulti2kPornoGames napisał(a):

  Czym to różni sie od tego co mamy obecnie?

 4. rzeźnik napisał(a):

  gry z 2000 roku też miały taki ficzer

  brawa dla wugie za P O T Ę Ż N Y postęp i innowacyjność

 5. super napisał(a):

  WOOOW no k*** jaki wypas! WERSJA 1.0 TEGO WYMAGA! Wspaniałe WG!

  • dd napisał(a):

   wszystko po kolei masz?

   • PolskaDlaPolaków napisał(a):

    chyba raczej nie

    • super napisał(a):

     Bo zajęliby się potrzebnymi rzeczami jak np, system ANITYCZITOWY, którego NIE MA, a nie wprowadzali korekcję gamma jak by to był sukces roku K*** xD śmiecha na sali xD korekcję gamma to sobie kazdy moze nawet zrobić przez ustawienia w oprogramowaniu karty graficznej. Pewnie w weersji 0.9.323232 wprowadzą ZEGAR do garażu! WOOOW to dopiero będzie WYPAS!!!

  • hary76 napisał(a):

   Drogi kolego niestety albo stety wymaga.W starym wocie dawałem rady grać z kumplami po kilka godzin.Na Piaskownicy po godzinie grania odrazu piekły mnie oczy wraz z łzawieniem, jaskrawości tego gówna ala MAPY HD spowodowało już na RU hejt na nich.I co zrobili debile z wg !? Dadzą ci ustawienia i spierdala…….Ta firma jest po prostu pierdolni……….Gra o zarysie wojennym została pokolorowana ,sprzedana casaulom.Shit goni shitem w tej grze.

 6. Vihrru napisał(a):

  Wow.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.