Wersja 1.0 – ustawienia korekcji Gamma

Od teraz w World of Tanks 1.0 będziemy mogli zmienić gammę wyświetlanego obrazu co pozwoli nam na wprowadzenie optymalnych dla siebie ustawień 😉

Ustawienia korekcji Gamma.
Czołgisto! Dla poprawy wyświetlanego na ekranie obrazu zmień ustawiena korekcji Gamma już teraz!

Korekcja Gamma.
Przesuń suwak tak, by tło i logo były tej samej jasności. Odległość od ekranu powinna być taka, by detale logotypu były ledwo widoczne.

via WoT Express


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. Anonim napisał(a):

  6 lat ciężkiej pracy i wprowadzają taki feature.
  Czuje, że zatrudnienie google translatora jako programistę było dobrym wyborem.

 2. Iceman napisał(a):

  Nosz prawie spadłem z krzesła, jakiesz to odkrywcze, nowoczesne technologie w praktyce można nawet rozjaśnić lub przyciemnić. Szok poprostu szok i zajęło im to zaledwie kilka lat. Wow to mało powiedziane, poprostu full wypas jak jeszcze wymyślą sposób na pisanie dużymi i małymi literami to dostaną nagrodę innowacyjnej gospodarki.

 3. NewMulti2kPornoGames napisał(a):

  Czym to różni sie od tego co mamy obecnie?

 4. rzeźnik napisał(a):

  gry z 2000 roku też miały taki ficzer

  brawa dla wugie za P O T Ę Ż N Y postęp i innowacyjność

 5. super napisał(a):

  WOOOW no k*** jaki wypas! WERSJA 1.0 TEGO WYMAGA! Wspaniałe WG!

  • dd napisał(a):

   wszystko po kolei masz?

   • PolskaDlaPolaków napisał(a):

    chyba raczej nie

    • super napisał(a):

     Bo zajęliby się potrzebnymi rzeczami jak np, system ANITYCZITOWY, którego NIE MA, a nie wprowadzali korekcję gamma jak by to był sukces roku K*** xD śmiecha na sali xD korekcję gamma to sobie kazdy moze nawet zrobić przez ustawienia w oprogramowaniu karty graficznej. Pewnie w weersji 0.9.323232 wprowadzą ZEGAR do garażu! WOOOW to dopiero będzie WYPAS!!!

  • hary76 napisał(a):

   Drogi kolego niestety albo stety wymaga.W starym wocie dawałem rady grać z kumplami po kilka godzin.Na Piaskownicy po godzinie grania odrazu piekły mnie oczy wraz z łzawieniem, jaskrawości tego gówna ala MAPY HD spowodowało już na RU hejt na nich.I co zrobili debile z wg !? Dadzą ci ustawienia i spierdala…….Ta firma jest po prostu pierdolni……….Gra o zarysie wojennym została pokolorowana ,sprzedana casaulom.Shit goni shitem w tej grze.

 6. Vihrru napisał(a):

  Wow.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.