World of Tanks Blitz – zmniejszono „widełki” penetracji

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

8 komentarzy

 1. NocnaFuriaa napisał(a):

  to wciaz za malo prawie nic sie nie zmienilo czolg przeciwnika stoi bokiem wale mu w koła i zrywa gąski i tyle bez zadnych uszkodzen 2. wale w papierowy czolg ru i gorna plyte lub w tyl i pocisk rykoszetuje walcze z czolgiem znam doskonale pkty gdzie walic aby przebic czolg i wiele razy mialem sytuacje ze strzelam a pocisk zamiast w czolg przeleciał przez czolg lub zniknoł za to przeciwnik mi wsadzał jak chcial 3 system dobierania druzyn jest beznadziejny gracze z 56-61%wr i 40k walkami musza miec w duryznie noobow ktorzy maja po 2k walk i 44%wr system ktory dobiera druzyny powinien zostac zminiony poprawiony naprawiony bo na 7 osob trafiaja sie 1 góra 2 dobrych graczy a reszta to nooby plus powinni tworcy ograniczyc dostep słabszym graczom na IX-X poziomach do momentu az nie poprawia swojej wr do min 50% do poki tego nie zrobia nie maja wstepu na 9-10 poziomy im wyzsze sa poziomy pojazdow tym powinny byc jakies wymogi ktore gracz powinien spelniac aby na wysokich poziomach grac na dzien dzisiejszy na wyoskich poziomach jest popylina

 2. alpha i omega napisał(a):

  No jeśli zadziała to tak jak myślę to niektóre czołgi wreszcie odżyją choćby jagdpanzer e100 który obecnie ma średni dmg około 800 a zwykle wchodzi po 600 czy może 700 a 850 czy 900 to już święto ale też boję się o takie pojazdy jak przykładowo fv215b 183 gdzie piękne olbrzymie losowanie czasami rekompensuje przegraną bitwę 🙂

 3. klosiu napisał(a):

  „W najnowszej łatce wartość ta wyniesie +/-15%, a więc szanse na przebicie wrogiego pojazdu zmienią się z 75-125% na 85-115%.”

  To bzdura i lepiej to poprawić. To że penetracja pocisku z +-25% zmieni się na +-15% nie oznacza, że szanse na przebicie się analogicznie zmienią. Podejrzewam że od początku miało być tam wartość penetracji zamiast szansy na przebicie, tylko „napisało się” inaczej ;).

 4. Nowaruu napisał(a):

  Ja to bym chciał mieć mechanikę penetracji jak w war thunder

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.