Object 705 – błąd w modelu kolizyjnym

Wargaming.net w nadchodzącej aktualizacji wprowadza kolejne, nowe modele HD wraz z kolejnymi, nowymi pojazdami X tieru. Właśnie te nowe modele często odpowiedzialne są za jakość jeśli chodzi o szczegóły wykonania oraz modele kolizyjne. Badania wykonane Tank Inspectorem wykazały niezwykłą skrupulatność w tworzeniu modelu podstawowej wieży Objecta 705, która.. nie posiada żadnych weakspotów 😀
Miejmy nadzieję, że deweloperzy szybko się z tym problemem uporają (;

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

20 komentarzy

 1. Truth is God pisze:

  Przydałaby się taka ruska premka 😉

 2. Lukas pisze:

  Brawo WG kolejny świetny czołg

 3. The_Apeir0n pisze:

  poza tym przy stockowej wiezy ladujemy duzo szybciej (zobaczcie na tanks.gg)

  • Strażnik Teksasu pisze:

   Gówno prawda – że się tak wyraże… spójrz dobrze najpierw a potem dopiero się wypowiadaj. Na stockowej wiezy nie jest możliwe zaintalowanie najlepszego działa 130mm, więc DPM wskakuje z działa poprzedniego, który jest identyczny dla obu wież.

   • Gustawpol pisze:

    Polemizowałbym ze stwierdzeniem „najlepsze działo”. To, że sie ono znajduje na końcu nie oznacza, że jest najlepsze. Ja na ten przykład nie zamierzam grać tym czołgiem na dziale 130mm, bo jest gówniane. Ma gorszą celność, gorszy dpm, słabszą penetrację na goldzie a na podstawowych jedynie 2mm różnicy. Widać to wyraźnie jak wyjeżdża na Ciebie Maus albo Type 5. Na heatach bum przebicie, bum przebicie. Na dziale 130mm, bum ding, bum ding.

  • Anonim pisze:

   Nie *******

 4. Anonim pisze:

  Gop, chyba nie mówisz poważnie ? Rozumiem że z przodu nie do przebicia, ale z tyłu ? Ewidentny bug…

 5. gop pisze:

  A nie przyszło nikomu do głowy że tak ma być, Kto powiedział ze maja być jakieś weakspoty. To jest prywatna gra a nie jakaś demokracja,

 6. lajt pisze:

  ja *****… gosc z filmiku smieje sie, ze jest jakis blad na testowym wocie? rly?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.