Czołgi Premium jako nagroda za granie w turniejach?

WG przymierza się do testów nowego ficzera. Tym razem pomysłem producenta World of Tanks jest przyznawanie nisko-tierowych czołgów Premium za branie udziału w turniejach. Na poniższym screenie widać, że gracz może wygrać Churchilla, Szweda oraz Gross-Traktora za zdobycie odpowiedniej liczby doświadczenia.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

24 komentarze

 1. Pechowiec pisze:

  Niskie tiery raczej dla zbieraczy złomu a dla tych co lubią „czysty” garaż to kredyty i wolne miejsce.
  Dobrze że rozdają max III tiery, komu zdarzyło się jako top tier VIII mieć w teamie VIII premium i po bitwie już wszystko wiadomo. Sprawdzasz profil max 300 bitew, 40% WR max tier standardowego drzewka T-34 V tieru i Kilka premek VIII tieru co to rodzice kupili dziecku z okazji awansu do 2 klasy podst. Jakby normalnych psikusów mm było mało WG litości ! 🙁

 2. TwierdzaIS pisze:

  Jeśli mugł by mi odpowiedzeć co będzie w sprzedarzy po liberte?

 3. hary76 pisze:

  Mnie tak święta w wot ,rozczochrały pozytywnie że zapomniałem po HEJTOWAĆ na wg.Panowie zaraz zaraz to tylko na razie na RU.Chciałbym się mylić że święta tych PANÓW z EU nastroiły pozytywnie,ale patrząc jak nas ruchali do 2018.Stwierdzam nie dla PSA KIEŁBASA.Obym się mylił.

 4. CSN pisze:

  Za turnieje to raczej gracze oczekują „twardej waluty w grze”, kont premium itd.
  Jeśli WG rozważa wręczanie premek to niech będą to poszukiwane przez graczy modele… niż Valentynka.

  Swoją drogą to WG nisko-tierowe czołgi premium mogłaby wręczać graczowi na tzw. urodziny ale gracza (czyli w kolejne rocznice dnia, w którym gracz zarejestrował swoje konto, WG powinno wysłać Mu paczkę a’la taką jak dawali w akcji świątecznej z np. pojazdem premium niższego tieru wewnątrz..)

 5. Reksimen pisze:

  Kiedy to wprowadzą za takie rzeczy wg odkupuje swoje grzechy😀

 6. hary76 pisze:

  Ja chciałem poruszyć tylko jeden malusi problemik.Nie żebym się czepiał ,raczej dla żartu.Ale panowie Poloniści z koziej **** trąbka się czepiają o bzdeto literówki a problemik chyba nie opisany jest w czym innym.Ja ruski miałem bardzo dawno,ale coś tam wiem.Pragnę tylko zauważyć że ta niby Valentynka to na fotce po Rusku CHURCHIL 3.Ale to tylko taka malusieńka uwaga info.

  Ps.Kurka miałem nie grać już turniej za darmo,ale trzeba będzie wrócić.Free to free.

 7. Palanti pisze:

  Żałośni jesteście… Ktoś popełnił literówkę, ale do poprawy pierwsi są co nie potrafią poprawnie rozpocząć zdania, czy robią przerwę między znakami interpunkcyjnymi w ilości większej niż 1.

 8. Czołgiem pisze:

  Co za nowotwór językowy. Nie ma polskiego odpowiednika?

 9. Miodek pisze:

  Lepiej napisać w oryginale feature lub z polska ficzer. Bo tak wychodzi nie wiadomo co 🙂

 10. Antek pisze:

  A ja z racji małego dziecka nie mam szans zagrać w turnieju który zaczyna się wcześniej niż przed 20:00

 11. Mily_ps pisze:

  Nie walentynkę tylko Churchilla trzeciego.

 12. piter9870 pisze:

  Ciekawe jak zachęcą osoby które mają te czołgi bo rekompensata w srebrze raczej tutaj nie przejdzie.

 13. Anonim pisze:

  co to jest feacher?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.