Type59 Patton i 113 – World of Tanks Blitz

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Anonim napisał(a):

  A może wprowadzicie w końcu japońskie ciężkie bo medy są już od 2,6 (chyba). Jak się wprowadza jakąś linie to się ją kończy (tak jak to było z francami). Ale WG woli wprowadzić w ciula nacji i w każdej jedną linie (albo połowę tak ja linię do lodówki). Type 5 havy jest o wiele lepszy i przydatniejszy niż taki gruz jak 121. Aaaaa zapomniałbym, jaszcze nie zmieniajcie medy w lighty tak jak to było z batem. A jak macie wprowadzać jakieś magazynki to nie jakieś żałosne 3 pociski.

  • Kuba Zielonka napisał(a):

   To nie jest Wot na PC. 3 pociski to nie mało.
   Muszą jakoś zbalansować te czołgi.

   • Anonim napisał(a):

    To nie znaczy że mają robić 3 sekundy między pociskiem a magazynek ma się ładować bardzo długo. A bo według ciebie buldog ma bardzo zbalansowany magazynek?! amx 50 100 nie był taki OP jak miał 4 pestki w magazynku a jakoś go znerfili nie dając nic w zamian. a foch 155 w PC ma magazynek a w blitz nie ma. Mógłby mieć 3 razy po 640 między każdym pociskiem 5 sekund a cały magazynek ładować 25,7 sekund. To nie jest takie op bo chciałbym przypomnieć że jest taki czołg jak godzilla który wali za 1000 i ładuje nie całe 20 sekund.

   • Anonim napisał(a):

    No proszę jakoś magazynki muszą zbalansować a rakiety jakoś nie.

 2. alpha i omega napisał(a):

  No może wreszcie dodadzą te chińczyki bo słychać o nich już od tylu patchy że głowa mała a 113 wygląda świetnie :p

 3. The_Apeir0n napisał(a):

  kurwa na PC garnek jest duzo wyzszy, niech mu to gowno zmniejszaa do niego wroce

 4. lajt napisał(a):

  59-Patton na konsole ma 2x niższą kopułę… niech tak na pc zrobią to będę szczęśliwy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.