Type59 Patton i 113 – World of Tanks Blitz

Deweloperzy podzielili się screenami dwóch nowych pojazdów, ale termin dodania ich do gry jeszcze nie jest znany. Na zdjęciach poniżej Type59 Patton (chiński czołg średni premium VIII poziomu) i 113 (czołg standardowy X poziomu) 😉

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  A może wprowadzicie w końcu japońskie ciężkie bo medy są już od 2,6 (chyba). Jak się wprowadza jakąś linie to się ją kończy (tak jak to było z francami). Ale WG woli wprowadzić w ciula nacji i w każdej jedną linie (albo połowę tak ja linię do lodówki). Type 5 havy jest o wiele lepszy i przydatniejszy niż taki gruz jak 121. Aaaaa zapomniałbym, jaszcze nie zmieniajcie medy w lighty tak jak to było z batem. A jak macie wprowadzać jakieś magazynki to nie jakieś żałosne 3 pociski.

  • Kuba Zielonka pisze:

   To nie jest Wot na PC. 3 pociski to nie mało.
   Muszą jakoś zbalansować te czołgi.

   • Anonim pisze:

    To nie znaczy że mają robić 3 sekundy między pociskiem a magazynek ma się ładować bardzo długo. A bo według ciebie buldog ma bardzo zbalansowany magazynek?! amx 50 100 nie był taki OP jak miał 4 pestki w magazynku a jakoś go znerfili nie dając nic w zamian. a foch 155 w PC ma magazynek a w blitz nie ma. Mógłby mieć 3 razy po 640 między każdym pociskiem 5 sekund a cały magazynek ładować 25,7 sekund. To nie jest takie op bo chciałbym przypomnieć że jest taki czołg jak godzilla który wali za 1000 i ładuje nie całe 20 sekund.

   • Anonim pisze:

    No proszę jakoś magazynki muszą zbalansować a rakiety jakoś nie.

   • alpha i omega pisze:

    3 pestki to nie mało? W przypadku takich czołgów jak beczka to może i wystarczy bo wali średnio po 400 ale taki bat nic nie zrobi z 3 pechami już nie wspominając o przeładowaniu między nimi nie ma szans wygrać solówki z żadnym innych medem 10 tieru nawet go do ogryzka nie sprowadzi bo dmg na magazynek wychodzi śmiesznie mało jak na ten tier + ten czas między pestkami 3 sekundy to ma beczka czy t57 które przypominam że są ciężarami co to za pomysł dawać takiemu pojazdowi jak bc taki czas jak HT do tego od kiedy med jest lightem to dwie różne klasy do różnych zastosowań prawda taka że z jakiegoś powodu wg uparło się na te zakichane 3 pestki niezależnie z jakim czołgiem mieliby do czynienia nawet secie zabrali jedną przez co jego wartość bojowa leci na łeb a bc to tragedia

 2. alpha i omega pisze:

  No może wreszcie dodadzą te chińczyki bo słychać o nich już od tylu patchy że głowa mała a 113 wygląda świetnie :p

  • alpha i omega pisze:

   PS. Świstu gwizdu marzenie poszło w pi*** tu widać 113 a wprowadzają 121…. Z szczęścia w rozpacz 59 pewnie dadzą w kolejnym bezsensownym evencie ale co ze HT? będzie przynajmniej jak france chwilę po medach na osłodę życia czy wywalą go jak japońskie HT i 121 podzieli los stb?

 3. The_Apeir0n pisze:

  ***** na PC garnek jest duzo wyzszy, niech mu to gowno zmniejszaa do niego wroce

 4. lajt pisze:

  59-Patton na konsole ma 2x niższą kopułę… niech tak na pc zrobią to będę szczęśliwy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.