Prosto z Supertestu: mapa Airline

Rozpoczął się Supertest nowej mapy dla trybu Bitew losowych. Arena ta od razu na myśl przynosi, wycofaną w patchu 9.10, mapkę „Perłowa Rzeka”… zmienioną i rozwiniętą w niecodziennym stylu 🙂

Minimapa:

via WoT Express


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

25 komentarzy

 1. Maryś napisał(a):

  Tak. Podyskutowaliśmy o mapie a ja chciałem o czymś innym zagaić. Zauważyliście jak mało ostatnio pojawia się niusów na rykoszecie (skoro na rykoszecie jest mało tzn., że w ogóle jest ich mało – to nie strzał w stronę redakcji)? W WG dostali urlopy po okresie świątecznym? Szykują coś grubego?

  Mapy HD wg zajawki powinny wejść w przeciągu 2,5-3-5 miesiąca, a nie wystartowały nawet na testowym…

 2. łakałakahey napisał(a):

  Mam pytanie kiedy będzie serwer testowy

 3. kalif_skorpion napisał(a):

  ta mapa nie przypomina perlowej rzeki to jest jezioro a nie rzeka

  • Maryś napisał(a):

   na to samo zwróciłem uwagę 😉 Klimat wąskich przepraw górskimi drogami zniknął… No i nie mordoru na środku w który jechało 70% czołgów w bitwie i na który uwagę zwracały wszystkie arty 🙂

 4. Waskuu napisał(a):

  Hahaha może zaraz będą mapy premium XDDDD

  • Maryś napisał(a):

   Mapy premium? Raczej nie, ale nie zdziwiłbym się gdyby pojawiła się płatna opcja czasowego wykluczenia czołgu z konkretnej mapy lub zwiększenia szans wylosowania konkretnym czołgiem na konkretnej mapie.

 5. Anonim napisał(a):

  Wole brak map od map pokroju paryz

 6. Anonim napisał(a):

  te pasy startowe coś za krótkie

 7. WTF napisał(a):

  Już widzę na czacie…. Rush lewe jądro!

 8. BOT_AI napisał(a):

  Bradzo fajnie wygląda, taka karelia z lotniskiem

 9. FlamixKL napisał(a):

  W kodzie gry jest napisane, że jest mapa ,,Zimowa rzeka,, . Ktoś coś wie???

 10. CSN napisał(a):

  Więcej map … to zdecydowanie lepszy kierunek prac w WG , niż więcej premek.

  • zw napisał(a):

   muszą być premki aby były mapy, nic za darmo samo się nie zrobi, pozdrawiam.

   • zibi napisał(a):

    Jak na razie nowych map nie ma (nie liczę 30×30 bo to tryb specjalny tylko po to żeby tracić więcej kredytów) a premek co miesiąc nowa. Więc twoja odpowiedz nie ma sensu.

    • Anonim napisał(a):

     zrobienie premki przez bardzo doświadczony zespół trwa średnio 1-2 tyg, a mapa? człowieku, jakbyś chciał mapy co miesiąc, to znajdź pracowników, którzy: znają się na tym, potrafią poświęcić pełno czasu na pracę i kogoś kto nie chce zarabiać nie wiadomo jakie pieniądze. zrobienie jednej mapy (hd) trwa około 1-3 miesiące, przestańcie marudzić na brak map, macie pełno map w WoT, więcej niż w WT, a jak coś ci się nie podoba, to odejdź z tej „umierającej wg polskiej społeczności gry i idź zagrać sobie w WT (60 000 graczy na raz na wszyskich serwerach) albo w AW (nie wspomnę ile osób w to gra), albo mam jeszcze lepszy pomysł, znajdź sobie dziewczynę i z nią spędzaj czas a nie przed kompem grasz w grę o czołgach, ale jak przyjdzie co do czego (wojna, obrona ojczyzny, to potem okazuje się, że 3/4 młodych nie wie jak wygląda wnętrze czołgu, nie potrafią poprawnie trzymać broni i z niej strzelać). Pomyśl nad tym, zamiast kupić sobie premkę VIII tieru, pójdź na strzelnicę, jest o wiele fajniej, pozdrawiam

     • AdrianCzolg napisał(a):

      Ja bym se poszedł na strzelnicę ale rodzice nie pozwalaja więc nie pozostaje nic innego jak komp 😀

      P.S mam 16 lat 😀

     • Tomek napisał(a):

      Premkę masz na zawsze, dziewczyna może Cię rzucić. Pomyśl.. XD

     • zibi napisał(a):

      1-2 tygodnie na zrobienie kopii czołgu, co ty bierzesz? co miesiąc? chłopcze nie rozśmieszaj mnie nowej mapy nie było od roku wiec po co głupoty piszesz że chciałbym co miesiąc. nie chce map w hd mi to nie potrzebne chce nowe mapy bo te już są nudne. a w wota gram od 2 lat i widzę że jest coraz mniej graczy z czego połowa to pewnie boty od WG. pzdr.

     • zibi napisał(a):

      nieźle

     • Anonim napisał(a):

      1-2 tygodnie na zrobienie kopii czołgu, co ty bierzesz? co miesiąc? chłopcze nie rozśmieszaj mnie nowej mapy nie było od roku wiec po co głupoty piszesz że chciałbym co miesiąc. nie chce map w hd mi to nie potrzebne chce nowe mapy bo te już są nudne. a w wota gram od 2 lat i widzę że jest coraz mniej graczy z czego połowa to pewnie boty od WG. pzdr.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.