AMX 13 57 i AMX M4 mle. 49 w World of Tanks na konsolach

Dwa nowe czołgi trafiają do konsolowego sklepu premium. Są to AMX 13 57 i AMX M4 mle. 49 – tym razem bez specjalnego malowania. Czyste modele umożliwiające nałożenie normalnych wzorów kamuflażu 😉

Przejeźdźcie się AMX 13 57 po polu bitwy i wykorzystajcie jego prędkość, manewrowość i działo z magazynkiem, by być śmiercionośnym szkodnikiem dla drużyny wroga! Ten rzadki czołg lekki również sprawdza się jako zwiadowca, pasywnie podświetlając przeciwnika lub polując na wrogą artylerię.

Następnie ruszcie na linie frontu w bojowniku AMX M4 mle. 49! Jego niemal nieprzebijalny pancerz przedni i kąt opuszczenia działa czynią go ekspertem w walce z ukrytym kadłubem. Mimo tak ciężkiego przodu jego przyspieszenie nie jest takie złe, więc będziecie w stanie zająć dogodną pozycję na czas. Jego potężnego działa nie można lekceważyć!

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

 1. moll47u pisze:

  ;] kv220 mam ale t-14 bije go na głowę … KV jak jest losowany na V tier to jest ok ale jak się trafi ogarnięty gracz to wali Ci po wieży i po Tobie. Kadłub dinga aż miło ale wieża – przyjmuje prawie wszystko!
  tez czekam na amx 13 57 ale coś mi sie zdaje ze go nie zobaczymy bo wg ma dla nas nowa premke lt viii tieru … zbyt duża konkurencja …
  Po za tym obecne oferty są do piątku – jeśli coś rzucą to będzie to „loza” lub właśnie LT franca VIII …

 2. majki pisze:

  Nie rozumiem tej zbiorowej chęci kupna „AMX 13 57GF”. Szczęśliwie jestem jego posiadaczem i jest to fajny czołg, ale równie fajny co wiele innych. Z lightów premium chiński type VI poziomu (dostępny za golda) jest dla mnie równie przyjemny w grze. Na siódmym poziomie drzewkowy T71DA jest moim zdaniem o wiele przyjemniejszy niż AMX 13 57GF. Szczególnie, że AMX 13 57GF nie zarabia jakoś szczególnie jak na premkę.

 3. inny pisze:

  „AMX 13 57” ehh, oprócz kv-220 to jest jedyny czołg który automatycznie wyciągnie mi pieniądze w portfela, w kalendarzu go nie było to może jutro w ofertach będzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.