AMX 13 57 i AMX M4 mle. 49 w World of Tanks na konsolach

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

 1. moll47u napisał(a):

  ;] kv220 mam ale t-14 bije go na głowę … KV jak jest losowany na V tier to jest ok ale jak się trafi ogarnięty gracz to wali Ci po wieży i po Tobie. Kadłub dinga aż miło ale wieża – przyjmuje prawie wszystko!
  tez czekam na amx 13 57 ale coś mi sie zdaje ze go nie zobaczymy bo wg ma dla nas nowa premke lt viii tieru … zbyt duża konkurencja …
  Po za tym obecne oferty są do piątku – jeśli coś rzucą to będzie to „loza” lub właśnie LT franca VIII …

 2. majki napisał(a):

  Nie rozumiem tej zbiorowej chęci kupna „AMX 13 57GF”. Szczęśliwie jestem jego posiadaczem i jest to fajny czołg, ale równie fajny co wiele innych. Z lightów premium chiński type VI poziomu (dostępny za golda) jest dla mnie równie przyjemny w grze. Na siódmym poziomie drzewkowy T71DA jest moim zdaniem o wiele przyjemniejszy niż AMX 13 57GF. Szczególnie, że AMX 13 57GF nie zarabia jakoś szczególnie jak na premkę.

 3. inny napisał(a):

  „AMX 13 57” ehh, oprócz kv-220 to jest jedyny czołg który automatycznie wyciągnie mi pieniądze w portfela, w kalendarzu go nie było to może jutro w ofertach będzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.