Nowa gałąź radzieckich HT od IS?

Od dłuższego czasu krążą informacje o nowej gałęzi radzieckich czołgów ciężkich. Ostatnio kwestia ta powróciła podczas tegorocznego WG Fest, gdzie deweloperzy oficjalnie zapowiedzieli nową odnogę do Objecta 705A. Pierwsze plany wskazywały, że gałąź ta ma rozpocząć się od KW-13, a zatem czołg ten zapewne zmienił by swoją klasę.

Nie spodobało się to społeczności graczy, która od razu stanęła w obronie swojego „medzika”, by trzynastka została tam, gdzie jest. W końcu czołg ten jest w grze praktycznie od samego początku i ostał się jako jeden z nielicznych, nieruszonych pojazdów z drzewka radzieckiego.

Wbrew pozorom deweloperzy wysłuchali głosu ludu, gdyż ostatnio na rosyjskim forum pojawił się oficjalny wpis przedstawiciela twórców gry, w którym czytamy:

Przyjaciele, ważna zmiana! Wysłuchaliśmy waszych opinii i w tej chwili testujemy opcję, w której nowa gałąź prowadząca do Ob. 705A będzie zaczynać się od czołgu IS, a nie z KV-13. Pamiętajcie, że ta decyzja również nie jest ostateczna i nadal może ulec zmianie.

Czekamy zatem, aby jednak decyzja ta zmianie nie uległa i ulubieniec radzieckich medów niższego tieru został tam, gdzie jest.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

20 komentarzy

 1. Ryltar pisze:

  Ludzie porobili exp na KV-13 i dowiedzieli się że jednak linia idzie od IS a na weekend obniżka na free exp za gold.Well played WG.

 2. AGAT pisze:

  Pomyliło mi sie dajcie od IS, pomieszaly mi sie linie

 3. Avnged pisze:

  mam na kv-13 10k bitwew … 😀

 4. Anonim pisze:

  a miesiąc przed wprowadzeniem patcha
  „nasze testy wykazały, że lepiej, żeby linia rozpoczynała się od kw-13, więc tak zostanie”

 5. Marklxxii pisze:

  No żesz, kurcze pieczone…
  A ja już wbiłem 50 000 expa na kw-13….

 6. Anonim pisze:

  Jebać szkopów i ruskich

 7. Ksawy2009 pisze:

  Jestem za tym aby linia szła z kv13 bo ta linia mało kto gra…

 8. eLOSZKA pisze:

  Hmmm miłośnicy KV-13 jak tak bardzo go kochają to czemu nim nie grają jak się go spotka na randomach to normalnie cud. Teraz te czołgi troszkę częściej widać bo ludzie się dowiedzieli że będzie od niego nowa linia.

 9. rafalkin123 pisze:

  Lepiej by było od kv13 bo ta linia jest pusta

 10. AGAT pisze:

  Lepsza linia bedzie od KV-13 gdyż jest mało grywalna , w lini od IS-a idziemy do bardziej popularnych czołgów IS-7 i IS-3 a od KV-13 hmm do mniej grywalnego IS-4
  Wprowadzcie to od KV-13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.