Operacja Gambit – bany dla nieuczciwych klanów

Jak to Wargaming ma już w swoim zwyczaju, po niedawno zakończonej kampanii wszyscy nagrodzeni gracze zostali szczegółowo prześwietleni pod kątem nieuczciwych modów czy zachowań. I jak to zazwyczaj bywa, znalazło się kilka czarnych owiec. Poniższa lista zawiera klany, które parały się „sprzedażą” miejsc w swoich szeregach graczom, którzy chcieli wygrać sobie czołg. Są to:

 • [SP_DV] „The Shock Legion”
 • [4SID4] 4 SID4 GAMING ™
 • [TRNDO] Tornado (Russian Tank Alliance)
 • [CURVE] CURVE HANDS – CURVE HANDS ™
 • [CRGX] COURAGEUX
 • [LAP]
 • [NAIX]
 • [P0WER]

Klany te dostały podwójną karę. Pierwszą jest całkowite rozwiązanie klanu przez WG. Drugim klapsem w przysłowiowy tyłek jest wyzerowanie wszystkich punktów, jakie zdobył klan (oraz jego członkowie) przed zakończeniem samego eventu. Jednym słowem wszyscy członkowie powyższych klanów mogą się pożegnać ze swoimi dziesiąto-tierowymi nagrodami.

WG zastrzegło, że w przyszłości podobne akcje również będą prowadzone.

Akcja miała miejsce na serwerze RU.


MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

25 komentarzy

 1. Czołgiem napisał(a):

  WG jak zwykle udaje, że coś robi, ale wystarczy być sprytnym oszustem!

  Jeśli grasz na aimbotach/tundrach itp, ale nie chwalisz się tym (powtórki umieszczane w internecie, udział w zawodach i konkursach) to możesz spokojnie dalej oszukiwać, bo realnie nikt nie sprawdzi Twojego konta spośród 200k+ graczy dziennie.

  Jeśli nawet jakimś cudem zaraporuje się 100 graczy (LOL!), to dostaniesz ostrzegawczego bana i możesz grać dalej, ile nabiłeś kasy i expa grając nieuczciwie to dalej jest Twoje, zobaczcie sobie jak zarabiają boty, nie trzeba konta premium, włączasz bota w Mausie na noc i idziesz spać, kasa sama leci.

  Czy ktoś widział bana po raportowaniu? Ta gra nie ma sensownego sposobu na walkę z nieuczciwymi graczami, chyba, że się chwalą |”osiągnięciami”.

  Pozdro dla uczciwych!

 2. Szczecinianin taki botek jak ty nigdy nie będzie nawet pomarańczowy, wiec nie wypisuj tu swoich wypocin bo ci jeszcze żyłka pęknie noobku.

 3. Abcabcabc napisał(a):

  Propaganda. Są bardzo złe nastroje wśród pracowników Wargamingu, i prawdopodobnie będą redukcje etatów.
  Tak kończy się FREE Give away tank.
  Ostatni etap to będzie pay to play

 4. Anonim napisał(a):

  A gdzie dowody ze to mialo miejsce, i co to za klany widmo?

 5. Zawiedziony napisał(a):

  Na naszym serwerze ten proceder ze sprzedażą miejsc w topowych klanach podczas operacji Gambit urósł na potęgę. Szkoda tylko że już po kampani i nic z tym nikt nie bedzie robic.

 6. Kris napisał(a):

  Sam zostalem wykluczony z klanu, a za mnie i kilkunastu innych graczy doszli na nasze miejsca niekoniecznie lepsi. Z info od znajomych klanu wynikalo ze niektorzy zaplacili za miejscowki. Byl to klan z top 50…

 7. wik napisał(a):

  Mam nadzieje że na naszym serwerze tez polecą bany , kilka klanów powinni ukarać za cheaty na CW . Nikt mi nie powie że wszyscy grali uczciwie, jakiś procent był oszustów.

 8. PaK_Wagen napisał(a):

  No to gdyby coś takiego by się zadziałało u nas rok temu, to taka złota garda (G__G) by się rozsypała z pewnością. I podejrzewam, że nie ona jedna, bo ponoć proceder był wtedy rozpowszechniony znacznie. Nie wiem jak było w tym roku.

 9. Tamhowald napisał(a):

  to jest tylko kropla z morza. bany poleciały na RU czy EU?

 10. Szczecinianin napisał(a):

  I bardzo dobrze ..Karać tych za to nieuczciwe granie .

 11. Midnight napisał(a):

  lepiej później niż wcale.
  Szkoda ze w tam tym roku nie było tego samego, brakło nam dosłownie ” wygranej” bitwy by załapać się na czołgi. w ostatniej chwili wypadliśmy z puli nagrodzonych…. shame

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.