Prosto z Supertestu: Zmiany w T-44

14 komentarzy

 1. DALERIUM napisał(a):

  To wygraj jak ja T59 🙂 i wyjeb T-34-3 z garażu a miałem na nim 1500 bitew 😀

 2. Anonim napisał(a):

  Mogliby dać z 5 km/h do przodu …

 3. Mniej klonów napisał(a):

  A co z chińskim t34-2 żadnego buffa jeszcze nie dostał jest to strasznie słaby med w porwaniu do ruskiego odpowiednika co dostał buffa i znowu ma mieć bufnięte parametry .a co z t69 dali by chociaż 190 penetracji a jeśli łaska 219 i czołg byłby już konkurencyjny

  • Anonim napisał(a):

   219 na medzie z magazynkiem to zdecydowanie za dużo. T69 jedynie co bym poprawił to nieznacznie penę (do tych 190) oraz statystyki działa w ruchu.

   Generalnie nie rozumiem toku działania WG. Powinni, jak zaznaczyłeś, zacząć od czołgów, które naprawdę tego potrzebują. Jednym z takich maszyn właśnie jest T-34-2. Med, który chyba ma niewiele pochlebnych opinii, mimo, że poprzednik nie był aż taki zły. Sam również zraziły mnie jego parametry, bo tak naprawdę nie ma on nic aż tak przekonywującego, by wybrać jego, a nie drogę przez czołgi lekkie. T-34-2 jest widocznie gorszy od premek… i to nawet z ograniczonym MM (zwłaszcza po ostatnim buffie dla Type 59). No ale wg WG T-44, czy Centuriony bardziej potrzebowały poprawek. No i kwestia niskich tierów. Tam są czołgi tak skrajnie słabe (np.: Vickersy, Type 98), i tak skrajnie mocne (np.: H35, czy uwielbiany przez statpaderów-rerolli M2 Light), że aż to może zniechęcić nowych. Sam z resztą ostatnio widziałem tamtejszy dramat, gdy wbijałem Asa na T2 Light.

 4. Anonim napisał(a):

  Czyli jak ten buff wejdzie w życie, to T-44-100 będzie słabszy (o ile go nie buffną ofc). Więc możliwe, że wraca się do starego stanu rzeczy, gdzie premka jest gorsza od drzewkowego.

 5. Tomek napisał(a):

  Pojazd T-34-3 również woła o buffa, czas celowania 2,9 i celność 0,46 na MT to jest jakiś horror. A poprawiony pancerz jest wart tyle co nic, przy nowym cudownym losowaniu jakie dała nam łatka 9.18. Wyrzucanie na same VIII albo nawet pięć IX jest na porządku dziennym, a tam penetracja 175 mm i ten „lepszy pancerz” są żałosne. Z góry proszę też ludzi którzy chcą mi napisać o objeżdżaniu albo celowaniu w słabe punkty, żeby się zastanowili co piszą..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.