Prosto z Supertestu: mapy Port i Lotnisko

Kontynuujemy maraton informacyjny z Supertestu. Tym razem dwie prototypowe mapy o roboczych nazwach: „Port” i „Lotnisko”. Spośród tych dwóch map deweloperzy wybiorą tę, która nada się do trybu Bitew losowych.

Mapa z dokami to prototyp areny mieszanej, na której znajdują się zarówno otwarte jak i zamknięte przestrzenie. Mapa podzielona została na dwie strefy – część otwarta (północ) i port (południe). Każda z tych części zapewnia możliwość gry na określonej klasie pojazdów. Portowa część lokacji przeznaczona jest dla opancerzonych czołgów ciężkich. Lekko opancerzone pojazdy mogą wspierać zespół ze skrajów lokacji. W centrum areny znajduje się wzgórze z podziemnymi tunelami, których kontrola pozwala na szybką zmianę flanki i atak z zaskoczenia.

Drugi wariant to mapa letnia o dość nietypowym wyglądzie – zresztą, zobaczcie sami na filmiku!

via WoT VK

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

 1. gregory pisze:

  przecież te mapy to już były

 2. Epitet pisze:

  Ja na razie nie wybrał bym żadnej gdyż jak dla mnie jest tam za dużo miejsc do kampienia, i będzie tak samo jak z nową prowincją na supertescie (http://rykoszet.info/2017/12/22/prosto-z-supertestu-mapa-prowincja/) bitwy będą trwały po 15 minut i zakończą się remisem. To jest moja opinia.

 3. Ryltar pisze:

  „Spośród tych dwóch map deweloperzy wybiorą tę, która nada się do trybu Bitew losowych.”

  A nie łatwiej dodać 2? Czy są tak ******** polskim drzewkiem/mapami HD/premkami/inną bzdurą że nie mają czasu dodać 2?

 4. Wulgaryzm pisze:

  Mi bardziej podoba się lotnisko i chciałbym zobaczyć w grze właśnie tą mapę 😀

 5. lord pisze:

  czekamy na nowe mapy byle to nie trwało kolejne 2 lata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.