Prosto z Supertestu: Pilzno w wersji HD

Pilzno w wydaniu HD pojawiło się na superteście. Wprowadzono wiele poprawek związanych z równoważeniem mapy, które miejmy nadzieję pozwolą rozwinąć skrzydła wszystkim typom czołgów. Dajcie znać co myślicie! 😉

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. An pisze:

  Sory że nie w temacie, ale macie Panowie może wiedzę do kiedy te zniżki i koszarówki (czołgistki) za akcje świąteczną będzie można odebrać ?. Czy są po prostu bez terminu.

  • Bin4r pisze:

   Ważne: Zniżek można użyć dla absolutnie dowolnego pojazdu standardowego na danym poziomie (każde pudełko dostarcza zniżek dla konkretnego poziomu) i nie są one ograniczone czasowo. Kiedy już wybierzecie czołg, który chcecie kupicie ze zniżką, będzie ona ważna do momentu kupienia go. Kupcie go natychmiast albo za rok – i tak otrzymacie słodki rabat. Jednakże czas na wybór czołgu upływa w połowie marca. Nie odkładajcie więc tego wyboru zbyt długo! To samo tyczy się Waszych nowych członkiń załogi – lepiej zwerbujcie je przed połową marca 2018. Dokładną datę ogłosimy nieco później, więc czekajcie na dalsze informacje.

 2. Mateusz123_4 pisze:

  Ja nie wierze że oni potrafią taką głupią mapkę naprawić i zrobić o wiele lepszą

 3. Nowaruu pisze:

  Czy mi się wydaje czy mapka została drastycznie powiększona ?

 4. Mikhail__ pisze:

  Dislike za ustawienia medium daje z automatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.