Kalendarz adwentowy 2018 – Dzień 17

Zgodnie z naszą zapowiedzią 😉 Szesnastym czołgiem z kalendarza adwentowego jest M6A2E1. Do nabycia w jednym zestawie. 😉

W ramach dzisiejszej oferty adwentowej spraw sobie M6A2E1 z dużą porcją złota, misjami zapewniającymi mnóstwo PD oraz rezerwami osobistymi dla załogi.

 • Czołg + 6 750 złota oraz 2 dodatkowe przedmioty za 200,50 zł.

P.S. W porównaniu z poprzednimi cenami, gdzie kosztował odpowiednio 295,61 i 422,31 zł, wypada bardzo tanio.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

24 komentarze

 1. GoldNub pisze:

  Jak jesteś taki głupi to kupuj. I co to za durny powód: nie mam czasu w święta… Nie masz – nie grasz. Ale jak też chcesz to wspieraj nierobów.

 2. Anonim pisze:

  Jak sądzicie będzie Cromwell B w kalendarzu??

 3. mis uszatek pisze:

  powiem tak , wot schodzi na psy , jeszcze daje max rok czasu i czolgi z kampani beda w sklepie moje o 10t . szkoda bo to fajna gra a sam wg ja niszczy robiac takie rzecze . Juz nie mowie o tym ze dwa razy e25 byl w sprzedazy

  od 40s prosze zobaczy i uslyszec https://www.youtube.com/watch?v=oOHM4woD2Lc&t=212s

 4. Karel pisze:

  Głownie pytanie do redakcji bo macie swoje wtyki.
  Oglądałem multiego i on tam wspominał o fajnej ofercie która ma się pojawić 23go grudnia. Nie mylić z 24tego gdzie ma się pojawić ten mauercośtam do burzenia muru berlińskiego. Wczoraj natomiast dowiedziałem się od znajomego który oglądał streama multiego gdzie powiedział coś pokroju „przez te paczki i wysyp typków 59 oferta na 23go straci na wartości” – to nie są dokładnie jego słowa jak coś. Czyli ze Typek będzie 23go ?
  Trochę mi to nie pasuje bo by nie wydawał tyle kasy na paczki żeby w końcu trafić Typka.
  No i nie dawno publikowaliście Q/A z tym czeskim community coś tam który się zarzekał że za jego „rządów” typek się w sklepie premium nie pojawi.. Ktoś coś ?

 5. Xtankers pisze:

  A gdzie reszta z pe -orderów „A-32” czy „pzV/IV” ?

 6. Mateusz123_4 pisze:

  Gdzie Tiger 217 XD dawać klony

 7. GustawPol pisze:

  Co ludziska sądzicie na tak wspaniałą ofertę?

 8. Kociak pisze:

  Kiedy Defender? Faktycznie tanio jak na super legendę, preordery płaczą. 😛

  • GustawPol pisze:

   Wot się kończy, type 59 rozdają, kartofle i e25 sprzedają (ojejejej nigdy już nie będzie dostępny, albo do kiedy ja jestem dyrektorem nie będzie w sprzedaży). Typowo Radziecka prawdomówność.

   • Janusz Wota pisze:

    type 59 nie ma aż tyle mm aby był op na bitwach, kartofel no to tutaj to każdy powinien się cieszyć bo ma bardzo dobry pancerz lecz nie wiem jak z penetracją, a e25 to małe gówno które po spocie nie ma szans na przeżycie. Białoruska nie ruska 🙂

   • GoldNub pisze:

    GustawPol ojejejej aleś ty ignorant… Doczytaj, a potem wypowiadaj brednie pokroju tego, że E 25 miał nie być nigdy dostępny w sprzedaży. Z takim podejściem nigdy nie osiągniesz prawdy, a w oczach innych będziesz niewiarygodnym pajacem, który powtarza te same brednie.

    Co do samego kalendarza… Wydaje mi się, że nijak będzie się miał do zysków z paczek. A przypomnę, że WG nic nie traci na tym wszystkim, bo ciągle obrót jest na towarze wirtualnym, który nie jest w żaden sposób reglamentowany. Więc opłacalność dla graczy można niejako w buty włożyć. No i WoT ponoć się kończy od 5 lat… Umiera i coś umrzeć nie może. I tak będzie pewnie przez kolejne jakieś 10 lat. W końcu te czołgi to nie jest jakaś katastrofa, które zaliczyło AW.

    • rFTE pisze:

     W zeszłym roku Anton Pankov w grudniowym Q&A powiedział: E 25 nie trafi do sprzedaży. Po 2 tygodniach był w kalendarzu.

     • GoldNub pisze:

      Słowo pisane na oficjalnym portalu ma dla mnie większą wagę:
      https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/e25-withdrawal-sales/

      Q&A jak to często bywa może nie być dokładne lub ktoś zapomniał coś dopowiedzieć i się to tak utrwaliło. Pankov mógł powiedzieć, że E 25 nie trafi do sprzedaży, a miał na myśli normalną sprzedaż (a nie specjalną). Oficjalna notka na portalu mówi podobnie, ale…

      „Nie wykluczamy jednak możliwości, że E 25 będzie dostępny w sklepie premium podczas specjalnych wydarzeń oraz jako nagroda za udział w przyszłych konkursach i zawodach.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.