World of Tanks Blitz – propozycja nowych umiejętności załogi dla czołgów lekkich

Twórcy World of Tanks chcą urozmaicić system perków i umiejętności dla czołgów lekkich do wersji Blitz. Stąd też w internecie pojawiła się ankieta, za pomocą której gracze mogą zdecydować jaka nowa umiejętność trafi do gry. Do wyboru jest pięć perków (tłumaczenie pochodzi z języka rosyjskiego więc może nie być doskonałe 😛 ):

 • Przyjacielski Obrońca” – na każdym poziomie umiejętność przyspiesza zdobywanie wrogiej lub neutralnej bazy o 1%. Jeśli inny sojusznik opanowuje bazę razem z graczem, prędkość „zdobywania kapa” gracza wzrasta proporcjonalnie do prędkości zajmowania całej bazy.
 • Liche strzały” – umiejętność aktywowana jest po 3 obrażeniach z rzędu zadanych czołgi wroga. Kiedy umiejętność jest aktywna, następne trafienie gracza ma 5% szans na zadawanie maksymalnych obrażeń. Na każdym poziomie szansa wzrasta o 5% (50% na poziomie 10). Po zadaniu celnego strzału z bonusem, seria jest zerowana i zaczyna się na nowo.
 • Druga szansa” – z każdym poziomem umiejętność przyśpiesza ładowanie następnego strzału o 1%, jeśli gracz nie zadał obrażeń przeciwnikowi przy poprzednim trafieniu. W przypadku dział magazynkowych – jeżeli ostatni pocisk w kasecie nie zadał obrażeń przeciwnikowi, umiejętność przyspiesza ładowanie następnego bębna.
 • Poprawione morale” – po każdej pomyślnie zakończonej akcji (wyświecenie wroga, zadanie obrażeń wrogiemu czołgowi lub zniszczenia jego modułu, zdobycie punktu zdobywania/obrony bazy, zablokowanie pocisku), umiejętność załogi zostaje zwiększona o 50% na 2 sekundy. Każdy kolejny poziom umiejętności zwiększa czas trwania efektu.
 • Dobra pamięć” – gracz podświetla wroga, który zadał mu obrażenia, o 1% dłużej na każdym poziomie.

via WoT Express

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

5 komentarzy

 1. goscsix pisze:

  Psssst jakby co ta ankieta była jakoś w zeszłym miesiącu 🙂

 2. alpha i omega pisze:

  przecież te umiejętności są bez sensu… Owszem nie mówię że niektóre perki lightów nie nadają się do wymiany ale to jest badziewie w porównaniu do obecnych

 3. IRSanchez pisze:

  Mega wypaczony system.

  Niech zredukują RNG a nie wymyślają jak tu jeszcze zwiększyć losowość gry przez zależne od RNG buffy, które mają tym większą szanse aktywacji, im większe idiotyzmy wyczynia gracz.

 4. Nowaruu pisze:

  „Liche strzały” Godzilla heavy breathing

 5. Ryltar pisze:

  Nigdy nie rozumialem czemu w WoT nie bylo perkow zaleznych od klasy czolgu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.