Wyniki Marszu narodów

Prosto z portalu WoT:

Obliczyliśmy już ostateczne wyniki i z wielką radością przedstawiamy czołgistów, którzy zwyciężyli w wędrówce po sławę. Obejrzyjcie klasyfikacje Marszu narodów w kliencie gry, by sprawdzić swoje miejsce!

Nagrody

Wejście do najlepszego tysiąca daje Wam specjalne odznaki wydarzenia („As pancerny” za najlepszą dziesiątkę i „Ekspert pancerny” za miejsca od 11. do 1.000.) , niezły zestaw 15 rezerw osobistych (zwiększające zdobywane PD, wolne PD i kredyty) oraz trzy dni konta premium. Jeśli sklasyfikowaliście się na miejscach 1001-4000 – również nie odejdziecie z pustymi rękami!

 • Miejsca 1001–2000: zestaw dziesięciu rezerw osobistych na wolne PD i kredyty oraz jeden dzień konta premium;
 • Miejsca 2001–3000: Zestaw pięciu rezerw osobistych na wolne PD i kredyty oraz jeden dzień konta premium;
 • Miejsca 3001–4000: Dzień konta premium
UWAGA: Nagrody zostaną przekazane na Wasze konta w przeciągu 14 dni od zakończenia wydarzenia.

Dołączcie do dyskusji!

Czekamy na Wasze przemyślenia dotyczące Marszu narodów i ogólnie turniejów. Chcielibyśmy poznać Wasze opinie na temat wszystkiego – począwszy od ustawień czasu, poprzez formaty bitew, na zasadach skończywszy. Co lubicie najbardziej? Co byście zmienili? Czy są jakieś wydarzenia, które chcielibyście, by były częściej? Dołączcie do dyskusji na forum, by pomóc nam w opracowaniu doskonałych wydarzeń turniejowych.

Dziękujemy za udział w tym wydarzeniu!


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

17 komentarzy

 1. adamos napisał(a):

  pytanko czy nagrody zostaną wydane wszystkie na raz czy je podzielą, niby dostałem 3 dni plus rezerwy ale to za jedno 1 miejsce a zdobyłem tego sporo. Do tego dostałem jakieś nie wiadomo skąd wzięte rezerwy x1 a takich w nagrodach za zawody nie było. Czy to wogóle byly nagrody za zawody?

  • Anonim napisał(a):

   ja mam podobnie dostalem 3 dni premium i jakies rezerwy ale tylko 1 raz, a zdobylem miejsce w top 1000 3 razy na X tierach. nie otrzymalem tez odznaczenia za to wydarzenie, a powinienem dostac.

  • Elvgreen napisał(a):

   mam podobną sytuacje dostalem tylko 3 dni premki i jakies rezerwy a bylem w top 1000 w 3 kwalifikacjach na X tierach. nie otrzymalem również odznaki za marsz narodów. mam nadzieje że dadzą wszystkie nagrody tak jak mówili.

 2. Kociak napisał(a):

  Marsz śmiechu! Dajcie nagrody, a nie jałmużnę, albo tak samo oszczędzajcie na innych serwerach, a nie tylko na dojnej krowie EU. Tyle trzeba zrobić, proste!

 3. Kiperek napisał(a):

  Byłem nawet na 3 miejscu ale potem miałem szkole i pod koniec spałem do 13 (Chiny 7 tiery)

 4. mic_613 napisał(a):

  dobrze że nie brałem w tym udziału *TFU WG jak wy nas traktujecie tak to my powinniśmy tak traktować was

 5. Gówno marsz narodów napisał(a):

  fajnie że nie ma jeszcze tych nagród 😀

 6. Gracz który ,,olał ten wspaniały iwent,, napisał(a):

  Wszystko fajnie, tylko gracze ze serwera EU zostali potraktowani jak śmieci.My dostajemy rezerwy a gracze na serwerze NA dostali czołgi typu T34 B . Takie jest moje zdanie na ten temat.

  • piter9870 napisał(a):

   Im mniej tego syfu typu czołgi edycji black tym lepiej. Takie jest moje zdanie.

  • Kopersky napisał(a):

   Ktoś mnie uświadomi czy na innych serwerach też były maratony na pilota, japońskiego tygrysa i t34-85m?
   Bo sam nie pamiętam bo jeśli któryś z nich był u nas a na tamtych nie to wszyscy z tego waszego „czarnego protestu” (na który wg i tak będzie miało w 100% wyjebane) są hipokrytami.

 7. anonim napisał(a):

  to zdecydowanie trwało za długo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.