Wyniki Marszu narodów

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

17 komentarzy

 1. adamos napisał(a):

  pytanko czy nagrody zostaną wydane wszystkie na raz czy je podzielą, niby dostałem 3 dni plus rezerwy ale to za jedno 1 miejsce a zdobyłem tego sporo. Do tego dostałem jakieś nie wiadomo skąd wzięte rezerwy x1 a takich w nagrodach za zawody nie było. Czy to wogóle byly nagrody za zawody?

  • Anonim napisał(a):

   ja mam podobnie dostalem 3 dni premium i jakies rezerwy ale tylko 1 raz, a zdobylem miejsce w top 1000 3 razy na X tierach. nie otrzymalem tez odznaczenia za to wydarzenie, a powinienem dostac.

  • Elvgreen napisał(a):

   mam podobną sytuacje dostalem tylko 3 dni premki i jakies rezerwy a bylem w top 1000 w 3 kwalifikacjach na X tierach. nie otrzymalem również odznaki za marsz narodów. mam nadzieje że dadzą wszystkie nagrody tak jak mówili.

 2. Kociak napisał(a):

  Marsz śmiechu! Dajcie nagrody, a nie jałmużnę, albo tak samo oszczędzajcie na innych serwerach, a nie tylko na dojnej krowie EU. Tyle trzeba zrobić, proste!

 3. Kiperek napisał(a):

  Byłem nawet na 3 miejscu ale potem miałem szkole i pod koniec spałem do 13 (Chiny 7 tiery)

 4. mic_613 napisał(a):

  dobrze że nie brałem w tym udziału *TFU WG jak wy nas traktujecie tak to my powinniśmy tak traktować was

 5. Gówno marsz narodów napisał(a):

  fajnie że nie ma jeszcze tych nagród 😀

 6. Gracz który ,,olał ten wspaniały iwent,, napisał(a):

  Wszystko fajnie, tylko gracze ze serwera EU zostali potraktowani jak śmieci.My dostajemy rezerwy a gracze na serwerze NA dostali czołgi typu T34 B . Takie jest moje zdanie na ten temat.

  • piter9870 napisał(a):

   Im mniej tego syfu typu czołgi edycji black tym lepiej. Takie jest moje zdanie.

  • Kopersky napisał(a):

   Ktoś mnie uświadomi czy na innych serwerach też były maratony na pilota, japońskiego tygrysa i t34-85m?
   Bo sam nie pamiętam bo jeśli któryś z nich był u nas a na tamtych nie to wszyscy z tego waszego „czarnego protestu” (na który wg i tak będzie miało w 100% wyjebane) są hipokrytami.

 7. anonim napisał(a):

  to zdecydowanie trwało za długo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.