Paczka za 1600 złotych tylko w WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

35 komentarzy

 1. WotPlayer napisał(a):

  Moja odpowiedz jest użytkownika @colt

 2. Antek napisał(a):

  MÓJ KUPON: 20% zniżki na IS6. mizernie przy tym wygląda

 3. jareckus napisał(a):

  ja na wota od 2012 wydałem ponad 15k PLN i jakoś żyję

 4. WG.eu napisał(a):

  czekam na taka paczkę w wot

 5. guzdrul napisał(a):

  chyba ich *******o

 6. Anonim napisał(a):

  45 statków to nieźle

 7. tankista4 napisał(a):

  Dobry zestaw. 50% obniżki i kompletny port. W WOT się płaci tyle za 8-9 premek VIII. Jak ktoś nie jest z cebulandii i kwoty czterocyfrowe zna nie tylko z filmów to zestaw się bardzo opłaca.

  • NiezlySzajs napisał(a):

   Już policzenie sześciu okrętów VIII tieru w sklepie premium daje wynik 995,20 zł.

   • Anonim napisał(a):

    I to jest właśnie przewaga tej paczki. Jak ktoś lubi wydawać hajs na pojazdy premium to kto mu zabroni? Jego hajs – jego biznes. A teraz ma się możliwość zaopatrzenia we prawie wszystkie okręty, a średnia cena za jeden okręt to ok. 36 zł (bez uwzględnienia tieru). No i nie rozumiem komentarzy typu, że kogoś w WG pogrzało… Bo śmieli się zrobić tak odważny krok, który mimo wszystko jest równie opcjonalny co każdy inny zakup? Ciekawi mnie tylko jedno… Czy będzie coś analogicznego na naszym serwerze… Że za podobną kwotę będzie można nabyć zestaw czołgów premium (dostępne w kliencie, w sklepie + ew. jakieś okresowe pokroju 59-Patton). No jeśli się pojawi to nie wątpię, że znajdzie chętnych do kupna. Zwłaszcza, że pełno takich co podstaw gry nie ogarnęli, ale czołgów premium w garażu od groma.

 8. McArone napisał(a):

  Kolegów z WG to lekko chyba pogwizdało.

 9. NN napisał(a):

  Zestaw ameby? Haha

 10. postrach kuwety napisał(a):

  Szczerze mówiąc, większość z was zapomina, że dla WG jesteśmy w strefie Euro. Co za tym idzie 400 euro to nie są wielkie pieniądze dla RFN lub FR. Dodatkowo potraktowane jako prezent świąteczny, jest to opcja. Oczywiście dla nas to duże pieniądze szczególnie wydane na raz ale większość podsiadających 6-8 czołgów premium kupionych za kasę wydało mniej więcej tyle kasy. Ale cebulaki będą trąbić i gadać, że złodzieje itp.

  • Szcczecinianin napisał(a):

   Powiem tak – pracujac w DE miesiac taka kasę miałem w niecałe 4 dni pracy . Dla nas to duża kasa ale takiego europejczyka to mało ..Widziałem w jednycm z marketów jak ktoś wydał 200 euro na zakupy ….A co do wota to mam tylko 2 prem tanki VIII tieru.

 11. colt napisał(a):

  WG to jakaś paranoja. Dziwię się, że ludzie grają w ich gry i kupują te gówna.

  • WotPlayer napisał(a):

   A Ty nie grasz w wot? To po co się wypowiadasz pod artykułem WOT? Chyba jestes uzależnionym sfrustrowanym nolifem skoro tu zagladasz i co gorsza się wypowiadasz. Nie chcesz grać w produkty wargamingu to nie graj i nie hejtuj.

  • kjagger napisał(a):

   Po cholerę tu jesteś, potroluj na stronie volvo, pośmiej się z ludzi, którzy wydają pół miliona złotych na auto, które po dwóch latach jest sto tysięcy tańsze, dlaczego tego nie robisz? Nie żal Ci ich kasy? To się odpieprz Ty i Tobie podobni od moich pieniędzy, które wydaję na czołgi. Bo tak mi się podoba.

 12. Lol napisał(a):

  Chyba komus sie sufit na łeb spadl. Za 600 to moge sie zastanowic.

 13. Mike napisał(a):

  Ahahahahahahahahahah Padłem poprostu padłem

 14. Anonim napisał(a):

  Zeby chociaz byly tam jakie okrety juz nie dostepne w normalnej sprzedazy, nikolaj czy inny belfast to pewnie znalazloby sie paru zapalencow zeby wylozyc tyle hajsu. A tu nic tylko standart ze sklepu premium. Dobry zart 🙂

 15. Ja napisał(a):

  Tylko czekac na podobny zestaw w wot

 16. Proximus napisał(a):

  przepraszam już WG do reszty posrało, no ale przecież taka promocja, zaraz jakiś nawiedzony będzie ich bronił…

 17. rysiek bez klanu napisał(a):

  serio,coś takiego,jako mawiał klasyk,,,WG nie idźcie tą drogą

 18. Polak napisał(a):

  Kupił bym jak by dodawał RNG 25%

 19. Noobek napisał(a):

  Pozostawiam to bez komentarza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.