9.21 – zmiany modeli kolizyjnych pojazdów

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

17 komentarzy

 1. Olo napisał(a):

  Jaaaa , ale ST-1 zbrzydnie. Tak lubię ten czołg i niemogę doczekać się go na X tierze , tak liczyłem ze dostanie taki model jaki jest w Mikys mod shop , ale widzę że nici 🙁

 2. Anonim napisał(a):

  weakspoty? a na co to komu

 3. Anonim napisał(a):

  Czyli w T-25/2 będzie daszek ale go nie będzie, tak?

 4. Anonim napisał(a):

  WG odchodzi od dawania pancerza w miejscach gąsienic co mi się nie podoba i odchodzą od słabych punków co też mi się nie podoba bo to oznacza ,że będziemy zmuszeni walić goldem nie w słabe punkty tylko w najmniej opancerzone płyty pancerza.

 5. Anonim napisał(a):

  Zniszczyli AMX ELC a teraz niszczą ST1.

 6. Shivan napisał(a):

  Dla każdego kto myśli że to buff proszę przyjrzeć się ponownie. Słabszy kąt wizjera na kadłubie + słabszy kąt czapki. Do tej pory goldem się od tego można było odbić albo wbić za zero (wizjery), teraz już będzie wchodzić.
  Nerf

 7. Dawid napisał(a):

  Fantastyczne zmiany , nie ma żadnych problemów …
  Gdyż od tygodnia mam IS-4 w garażu
  :p

  • Anonim napisał(a):

   Mam go od pół roku i maszyna potrzebuje buffa do pancerza (ale niech WG lepiej go nie rusza bo pewnie jak go ruszą to jeszcze bardziej zepsują) jego górną płytę można przebić bez golda ISem-7 co jest żałosne i głupie.

 8. Tomek napisał(a):

  Buff?! Panowie spójrzcie na wizjer kierowcy (grubość pancerza i kąt).
  +garnek na wieży nie ma zmienionej grubości i może tylko mi się wydaje, ale jest teraz mniej nachylony.. Więc też kuleje..

 9. Lorenzo napisał(a):

  Wow, dostał jakieś 4 mocniejsze miejsca, które i tak nie mają znaczenia. Garnek będzie łatwiejszy do przebicia, to jest duży problem dla tego czołgu.

 10. Anonim napisał(a):

  Gdzie ty tu Buffa widzisz? Bo ja przeciwnie widzę nerfa…

 11. mniej wymagaj napisał(a):

  widzę bufa dla st 1 ja czekam na zmiany w 110

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.