180 dni konta Premium i 6000 sztuk złota w promocji w World of Warplanes

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

19 komentarzy

 1. MM napisał(a):

  Polecam promocje. Zakupiłem w WOWP działa konto premium i złoto w WOT. Od kilku lat nic nie kupiłem od WG ale ta promocja jest naprawdę atrakcyjna.

 2. Niro napisał(a):

  Nawet za 100zł nie kupię od tej firmy nigdy niczego nigdzie i chooooooy! Grają z graczami w kulki, PLNy polecą na co innego. xD Wincyj OP premek, WG! I wincyj bugów.

 3. Franqdzbanq napisał(a):

  A ja kupie bo mnie stac. Wole wydac na pixele niz na faje i alkochol. Kupie bo to nawet dobry deal yest no i nie jestem cebulakiem, ktory weszy wszedzie spisek

 4. Ja napisał(a):

  +20% procentowy rabat, to wychodzi 127,65. 🙂

 5. FAN napisał(a):

  o ch*j ale okazja <3

 6. swawolny napisał(a):

  BugGaming się zorientował, że zaliczyli finansowy fail z promocją i usunęli 🙂

 7. Proximus napisał(a):

  Dodatkowo w WoWp połaczony z WoT jest jeszcze free exp, to co tam nafarmimy mamy też w WoT 🙂
  Jest też system zdobywania żetonów za które można zdobyć również konto premium, zupełnie za free ale to już jest trochę grania .

 8. Zib napisał(a):

  A konto premium idzie na 3 gry !!!chyba ktos zapomniał o Wows

 9. sonic napisał(a):

  Frajera szukają. Nawet złotówki nie wydam na tą grę. Ustawiony mm, żeby tylko premium kupić.

  • Zib napisał(a):

   Nie musisz .nikt ci nie każe.Ja np.nie pale fajek i ta kase wydaje co miesiac 40zl

   • sonic napisał(a):

    No tego by brakowało bym musiał. Napisałem, dlaczego nie wydam złotówki. Mają graczy w poważaniu i tyle. Przez takich jak Ty robią co chcą i śmieją się Ci w twarz. Patrz marsz narodów czy misje osobiste!

    • Znafca napisał(a):

     A ty ćwierćinteligencie po kiego grasz jak cię tak oszukują? Jesteś jakaś ubezwłasnowolniona pipa, że nie potrafisz podjąć męskiej decyzji i powiedzieć: „Dość. Nie gram w to w ogóle”? Ale nie. Muszę grać i/lub płakać wszędzie gdzie się da na temat swojej niedoli. Jakie to typowe dla słabych.

     • sonic napisał(a):

      Cwierćinteligencie? No tak rozgryzłeś mnie. Tak muszę wszędzie pisać, bo jestem słaby. Logika ameby! Ci co wzywają do bojkotu marszu są też słabi.

     • Szczecinianin napisał(a):

      Sonic nikt ci pod przymusem nie karze grać …Chcesz to grasz , nie to nie ..Tak samo jest z tym kupowaniem – chcesz to kupujesz ..nie to nie i tyle w temacie.

     • sonic napisał(a):

      No przecież, napisałem, że nie wydam nawet złotówki. Dwa. Gdzie napisałem, że nie będę grał?

 10. Andrew_Sky napisał(a):

  Aby WOT robił tak ładne promocje, musi się najpierw naprawić. Bo do tej pory mają dla siebie małe problemy techniczne, a dla gracza to są duże.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.