9.21 – Alternatywna gałąź francuskich czołgów ciężkich

Oficjalnie z portalu WoT 😉


Francuskie drzewo technologiczne otrzymuje nową linię czołgów ciężkich, rozpoczynającą się od AMX M4 mle. 45. Na pewno wiemy tyle, że nowa trójca zmieni Waszą opinię o francuskich czołgach jako papierowych pojazdów z magazynkiem. Zacznijmy od tego, że będą posiadały przedni pancerz i pancerz wieży wystarczające do przyjęcia kilku trafień, a ich działa są wyjątkowo precyzyjne z szybkim czasem celowania, stabilizacją i tradycyjnym systemem ładowania. Będziecie musieli wybierać: działo o wyższych uszkodzeniach podstawowych, czy z lepszym współczynnikiem uszkodzeń na minutę? Nie ma tu lepszego wyboru: wszystko zależy od Waszego stylu gry.


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

  1. NiezlySzajs napisał(a):

    Myślałem, że zmienią jeszcze czas skupienia działa 90mm na ARL-u i AMX M4 45, ponieważ przez to gram tylko działem 105mm z full gold (uwielbiam te działo, chociaż T29 już lepszy od AMX M4).

  2. życzliwy napisał(a):

    Powinna byc od razu odblokowana i do kupienia skoro kiedys tam miałes zbadany poprzedni czołg ale za WG nie trafi z jednymi czołgami tak bylo a z innymi nie np trzeba bylo odkupic MT-25 zeby zbadac LTTB…..WG logic

  3. Scraber napisał(a):

    czyli jak odkupię .45 i będe na nim zbierał wolne expy to da radę w dniu patcha odrazu odblokować nową 8?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.