Armia USA tworzy własne World of Tanks

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

9 komentarzy

 1. Młody Geniusz napisał(a):

  Ja i tak się zapisałem na wersje beta.
  Ludzie myśleć. To jest może tylko gra, ale kto wiem może Amerykanie poszukują młodych i utalentowanych ludzi do jakiś projektów?
  Co o tym sądzicie?

 2. OS3_MO napisał(a):

  I tak, małymi kroczkami za ileś lat Gra Endera będzie faktem. Ktoś powie – już jest (bezzałogowe Raptory i Predatory), ale to jeszcze nie to. Polecam książkę, film jest trochę przekłamany, ale oddaje sens.

 3. Tak, to znowu ja napisał(a):

  To jest genialne! Pod względem testowania projektów. Aż mi się przypomniało jak naukowcy nie mogli znaleźć leku na jakąś tak chorobę, w tym celu stworzyli jakąś tam grę i po tygodniu jakiś tam użytkownik znalazł rozwiązanie :).

  Chodzi mi o to, że jeśli w tą grę będą grały setki tysięcy osób, każdy będzie miał inną taktykę, a wojsko amerykańskie będzie na to patrzyło, na staty najlepszych graczy i jakie taktyki obierają wobec graczy lepszych, gorszych itp. itd.

  Wnioski same się nasuwają…

 4. marek napisał(a):

  kolejne gówno które i tak nie przebije wota 🙂

  • Kojot napisał(a):

   A co ma piernik do wiatraka?Należało by najpierw zrozumieć po co powstają takie projekty,następnie wypowiadać się. No ale przecież to gówno i nie przebije wot-a 😛 Poczytaj trochę kolego o czymś takim jak American Army.A potem przeczytaj swój post i pomyśl.

   • nofatchx napisał(a):

    … AA3 nieco stara, ale nadal wymiata -wolałem ją od CS’a. Przynajmniej gracz wcodząc do rozgrywki on line, jako tako ogarnia obsługę uzbrojenia, poruszanie się i leczenie, bo bez przejścia unitarki, przynajmniej na basic, nie może dołączyć do gry. Poza tym każdy gra po „właściwej” stronie konfliktu i system raportowania za friendly fire działa od razu.

  • colt napisał(a):

   Troll level hard.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.