Halloween w World of Tanks na PC i konsolach!

Halloween w World of Tanks na PC i konsolach!

Już od dziś specjalne wydarzenia z okazji Halloween ruszają w World of Tanks na PC i konsolach. W obu przypadkach szykuje się moc atrakcji w mrocznym klimacie!

Na komputerach osobistych Pan ciemności Lewiatan pragnie podbić nasz świat… Na jego drodze staną dwa potężne, wielowieżyczkowe czołgi – snajper Franken i Stein o grubym pancerzu. Wybierając jeden z nich, gracze zostaną przeniesieni do nowego trybu PvE, w którym postarają się go zniszczyć wraz z jego mroczną armią. Zwiastun tego trybu dostępny jest tutaj:

W World of Tanks na konsolach gracze zmierzą się na mrocznych polach Grim Graveyard, gdzie pojawiają się pociągi widma, pojawiają się macki Krakena, a całą mapę spowija zielona mgła… Do garażu przybyły z zaświatów unikatowe czołgi Höllenhund leKpz M 41 90 mm, Dragon Type 62 oraz Spectre. Zwiastun tego trybu dostępny jest tutaj:

Udanego Halloween czołgiści!

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. Grafenowy pisze:

  Co się stanie z doświadczeniem zgromadzonym na tych 2 czołgach po zakończeniu wydarzenia? Doświadczenie zbierane z misji(100k srebra + 5k expa)
  Przepada czy ląduje w wolnym doświadczeniu?

 2. RNG pisze:

  Już wszystko naprawili. W sensie Halloween w grze 😁. Nie czeka się zupełnie. Bardzo fajny event!

 3. Janusz pisze:

  do pve teraz to wogole nie mozna sie dostac w pvp jest spokoj

 4. WTF pisze:

  i na bitwe sie czeka 5 min i komunikat ze za długo… ***** wasa mac co jest>?

 5. Hebius pisze:

  Czy załogi z tych dwóch czołgów zostaną w koszarach tak jak po poprzednich eventach?

 6. Kiki pisze:

  Fajnie się to wszystko zapowiadało ale nie mogę w ogóle wejść do bitwy. Czekam po 4-5 minut i wywala mnie z poczekalni do garażu 🙁

 7. Mati pisze:

  W bitwie PVP już kilka razy wyłączyło mi grę. Nie wiem co się dzieje

 8. Margoch76 pisze:

  Cebule i tak będą płakać, że nagrody słabe, że misje za trudne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.