Tapeta z klimatem – T-34-3

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. Kuba napisał(a):

  Posiadam w garażu z dwoma gwizdkami zrobionymi parę lat temu. Przestał być grywalny po wejściu którejś tam wersji zmieniającej rozrzut pocisków (zmiana krzywej gausa – mniej kulek leci gdzie celujesz). Przez jakiś czas jeszcze odkurzałem wyciągająć z garażu .. jak z AP nie trafi/wejdzie to z HE-ka coś się dało sprzedać (122mm w końcu). Potem pojawiły się czołgi w stylu VK100.01P którego ciężko z boku przebić a i z premium można nie wejść w dolną płytę jak źle premium wylosuje. Defendera z HE można walnąć w wieżę za 0-20 HP, dolnej płyty nie można premium ruszyć bez idioty po drugiej stronie i mega losowania penetracji. Do tego dalej ślamazarne badziewie …
  Przetestowałem po zmianie i jedyna rzecz którą zauważyłem to to, że nie pojawia się ammo rack po każdym przebiciu .. wcześniej ammo rack był z przodu, tyłu, boku, góry etc.
  Z bieżącymi losowaniami to do wora z tym badziewiem.

 2. trend napisał(a):

  czyli totalna kupa śmiech wot to szambo

 3. mniej wymagaj napisał(a):

  szkoda że tak marnego dostał buffa oczywiście zmiany w pancerzu na plus ale działo wciąż nie wyrabia oczywiście skupianie na plus ale rozrzut wciąż zbyt wielki dali by chociaż te 40 rozrzutu a penetracje chociaż 192 plus buf do silnika z 520 koni do 560 koni i tyle by starczyło

  • Tomek napisał(a):

   Powtórzenie xd
   Buff praktycznie nie odczuwalny, IS przebija w kadłub (175 mm penetracji) więc nic po takim buffie, a działo skupia tylko nieco szybciej. Rzekłbym, że zmiana raczej kosmetyczna. Wiadomo, zawsze przyjemniej, ale nie sądzę, aby poprawiło to jego wyniki.

  • Może i gadam głupoty... napisał(a):

   I do tego usunąć mu MM +1. Wtedy może mieć takie staty jak zaproponowałeś. Ale wtedy nagle okaże się, że za słaby i musi mieć 212 peny i 700 kucy. Itd.. Nie tędy niestety droga. Powinni go jeszcze poprawić, ale w zakresie tego co najbardziej kuleje, czyli celności działa, a nie penetracji, czy wystarczająco dobrej mobilności (to samo ma Type 59). Kiedyś proponowany buff wyglądał mniej więcej tak, że miał mieć 0.42 bazowej celności i bodajże 2.7 sekundy skupiania. I myślę, że z takimi statami byłby bardziej grywalny. Nie byłby ani za mocny, ani za słaby. Póki co winić się i narzekać na swoją głupotę powinni ci co go nabyli. Od samego początku był beznadziejną imitacją legendy i wiadome były jego wszelkie braki i niedostatki. Jednak ten czołg, w przeciwieństwie do T-34-2, potrafi przynieść fun. T-34-2 to czołg, który odstaje od wszystkich premkowych medów chińskich. A o buffie dla niego to jakoś nikt nie potrafi się upomnieć. Tylko płacz, wieczny płacz o ten premkowy szrot i nieudaną podróbę unikatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.