Na serwerze RU rozdadzą 1,5 biliona kredytów

Na serwerze rosyjskim rusza specjalne wydarzenie, w którym gracze będą mogli zdobyć w sumie 1 500 000 000 000 kredytów. Całość rozpocznie się 9 października i zostanie podzielona na dwie misje. Pierwsza z nich zakłada rozegranie jednej bitwy i uplasowaniu się w pierwszej dziesiątce pod względem czystego expa. Misję można wykonać raz dziennie, a w nagrodę gracz otrzyma 100 000 kredytów. Podobna kwota wpadnie na konto użytkownika, gdy jednego dnia wygra 15 bitew (misja również do wykonania raz dziennie).

Jak łatwo policzyć dziennie do zdobycia przez jednego gracza jest 200 000 kredytów. Jest jednak pewien haczyk – każdorazowe zrobienie obu dziennych misji uszczupla ogólną kwotę, jaka jest do rozdania, czyli wspomniane 1,5 biliona kredytów – trzeba się więc spieszyć z wykonywaniem zadań.

Co ciekawe, bardzo możliwe, że podobna misja pojawi się u nas na serwerze EU. W filmiku z ofertami specjalnymi na październik została zapowiedziana misja na kredyty w celu szybszego zdobycia FV215 b. Czyżby i dla nas WG przyszykowało taki worek kredytów?


MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

36 komentarzy

 1. Może i gadam głupoty... napisał(a):

  Nie wiem po co się spuszczać nad taką misją w ogóle. Nie widzę nawet sensu stwierdzeń godnych Holmes’a, czy „wykwintnych” obliczeń. Wpadnie to wpadnie. Kto będzie chciał to zrobić, a jestem pewien, że tacy będą, to sobie zrobi i tyle. Kto nie może, nie chce, etc. to nie zrobi i tyle. Po co tu jeszcze teorie dorabiać? Serio tak trzeba się spuszczać nad czymś takim beznadziejnym?

 2. robertunio napisał(a):

  Ale to jest server RU, a na EU ta druga misja bedzie ta pierwsza, a druga bedzie 50k bazowego expa. 😉

 3. Tomek napisał(a):

  W życiu nie przesiedzę przed PC tyle czasu, 15 zwycięstw to ok 30 bitew dziennie, dla 100.000? Nie warto..
  Dwie bitwy na premkach i mam tyle.

 4. koleś napisał(a):

  Daj, daj, daj, 💰😈

 5. Mr.Leo napisał(a):

  Na Europejskim dadzą misje na 5 gaśnic premium. „Sprzedacie je i będziecie mieli 50.000! Bliżej waszego kochanego FV”

  • Tomek napisał(a):

   To by nawet miało sens, powiedzą, że wartości u nas i u nich są takie same bo za 5 gaśnic zapłaciłbyś 100.000. Chuj tam, że każdy wolałby kasę.. To tylko gdybanie, ale jakbym powiedział rok temu, że wejdą misje na expa dla premek to by mnie wyśmiali, więc i to nie jest niemożliwe..

 6. Popow napisał(a):

  Licząc ,że dziennie misje robiło by 80tys kont , to hajsu starczyło by na 93 dni około , czyli no lifiac przez te 93 dni da się zarobic kolo 18mln

 7. Mniej klonów napisał(a):

  W sumie nie pogardę kasą jak mi dadzą to zjem ten haczyk

 8. Dziwny Dywan napisał(a):

  ILE TO ZAJMNIE? Według moich obliczeń to około 7.500.000 dni dla 1 osoby. Chyba że cała kwota zostanie podzielona z całym serwerem i to się wydaje dużo bardziej logiczne. (Chyba że WG poczuje wewnętrzną cebule i będzie chciało podnieść liczbę graczy na serwerze na trochę dłużej)

 9. mahoganytown napisał(a):

  > podobna misja

  i już wszystko jasne

 10. Sebastian napisał(a):

  Jak tak to spoko bo jestem nolifem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.