AMX Cda 105 w sklepie premium

Pojazd dostępny w trzech zestawach 😉

Ten francuski niszczyciel czołgów cechuje się zupełnie nowym stylem rozgrywki. Duża prędkość pozwala szybko zająć korzystne pozycje, aby wykorzystać swoje niezwykle precyzyjne działo. Ponieważ pojazd jest dość płaski, jest również trudny do wykrycia, a dzięki pochylonemu pancerzowi w miarę potrzeby może odeprzeć atak czołgów średnich.

 • Czołg + miejsce w garażu za 156,75 zł;
 • Czołg + miejsce w garażu oraz 3 dodatkowe przedmioty za 200,50 zł;
 • Czołg + miejsce w garażu oraz 11 dodatkowych przedmiotów za 320,82 zł.


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. Aramis 102 napisał(a):

  WG zaczyna przypominać takiego żebraczego Rumuna co tylko „Pan da ,Pan da„z wyciągniętą ręką żebraka z tymi premkami

 2. Hebius napisał(a):

  Wystarczy spojrzeć na typowe wyniki bitew na randomach w tej grze: 15:3, 15:4, 3:15 itd. Człowiek się napina, że zrobić jakiś fajny wynik, a tu nie dojedzie dobrze do flanki i już 0:5.

 3. buzk4 napisał(a):

  WoT do e-sportu ma się tak jak zbieranie grzybów w lesie do sportów ekstremalnych… Rzygam jak widzę kolejne wzmianki ” WoT … e-sport… „. To nie jest i nie będzie gra e-sportowa. R N G …

  • tuitam napisał(a):

   Rok temu z okładem byliśmy z córką na finałach w Warszawie i muszę Ci powiedzieć, że mecze byly nie ciekawe a pasjonujące, a finał to już w ogóle. W porównaniu do oglądania skaczących jak kukiełki jakiś ludków w CS to niebo i ziemia.

   • buzk4 napisał(a):

    Nie zrozumieliśmy się. Ja miałem na myśli to, że w tej gdzie jest RNG – losowość dmg, celności, przebicia… wszystkiego. W tej grze nie ma skilla tylko RNG. Jak sobie wyobrażasz grać na scenie a twója wygrana / porażka zależy od RNG?

    • IRSanchez napisał(a):

     To nie tak. Skill jest, ale RNG jest bardzo duże. Korzystają na tym najbardziej czerwone małpy, ale bez wątpienia – wypacza to również rozgrywkę na wyższych szczeblach.

     • Fuse napisał(a):

      Dokładnie według mnie RNG nie dla każdego jest równe. Czasami mam wrażenie ze w pojedynku 1 na 1 mam wieksze szanse z unicumem niz z czlowiekiem botem. Raz bot w KV85 ja w IS6 ogólnie wyjechałem na niego z uśmiechem. Przebił mnie za kazdym razem nie uzywając golda przebil mnie za kazdym razem z maxymalnym mozliwym dmg. Przypomnę że kv85 jest super czolgiem ale ma chyba 170 peny i przebicie z taką pena IS6 wcale nie jest latwe (nie walił po weak spoach tylko centralnie w srodek). Nie musze wspominac ze za kazdym razem padal mi ammorack.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.