Piaskownica – nowy silnik graficzny i mapy HD

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. Anonim napisał(a):

  zmienią nazwę mapy? skoro już nie będzie kopalni tylko jakieś ruiny

 2. hary76 napisał(a):

  Zanurzyć w grze? bu ha ha ! kiedy przy 30 lose na rankedach czy 20 na randomie ! Już się zanurzam 🙂 dalej będą gwałty 15:0 0:15 bo poco robić MM.Skoro będzie to Gwałt W Extra HD! Bu ha ha thx next WG IDIOTYZM.

  Ps.CO za połamańce tam pracują, tryby gry pierdo…ale za to mapy będą w HD.Bravo wg jak mnie zgwałcą 30x dziennie ,przypomnę sobie jacy jesteście szczodrzy !Co za MORONY !

  • lajt napisał(a):

   co to za zbędne pierdolenie? Raz płaczecie, ŻE GDZIE TE MAPY HD? NO GURWA GDZIE ŁONE SOM?! a teraz co? NIE KCEMY MAP HD! CO TO ZA MM W DUPE?! więc czego wy chcecie debile?

   • hary76 napisał(a):

    Powiem ci czego chce ja.Naprawy gameplayu i MM.I zatrzymanie odpływu graczy ze skillem.Czy to tak dużo?Czy moje serce ,będzie płakać za nie długo ale w wersji HD 😉 🙂

  • NiezlySzajs napisał(a):

   Jakby gracze nauczyli się, do czego służy dana klasa czołgów i/lub nie jeździli w lemingtrain gdzie jeden/dwa czołgi przeciwnika zatrzymuje te stado baranów, może wtedy było by rzadkością takie wyniki. A należy pamiętać jeszcze o zmasowanym ataku (coś jak lemingtrain, ale nie cioty kitrające się, tylko stado dzików rozszarpujące przeciwnika) który występuje w drużynie przeciwnej.
   https://pbs.twimg.com/media/CiuWj9cXAAEcORC.jpg:large

 3. Anonim napisał(a):

  eee
  wieża czołgu staje się mokra jeżeli gąsienice się zanurzą? wtf?

 4. Wini napisał(a):

  1080 może tego nie uciągnąć w full detalach

 5. Tomek napisał(a):

  Południowe wybrzeże w takiej jakości..

 6. Konrad napisał(a):

  Wiadomo, kiedy można się spodziewać testów ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.