Dzień Czołgisty Q&A

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

26 komentarzy

 1. Grzybek napisał(a):

  ”Czy będzie 10 nacja w grze? Dobre pytanie. Kiedyś na pewno będzie. Mamy np. Włochów, których nie można nie zrobić. Naprawdę walczyli i mieli realnie walczące pojazdy. Kiedy dodamy ich do gry? Na razie nie powiem;” W skrócie nasze drzewko będzie ale dopiero po eskimoskim i watykańskim, najgorsze jest to że etiopia będzie jeszcze przed nami i jeszcze z 15 jakiś państw afrykańskich, 20 europejskich, jakieś z ameryki południowej i środkowej. Polskie drzewko w 2168 roku najwcześniej, nie myślcie że nasze drzewko zostanie wprowadzone do gry bo nie będzie. Mają nas w dupie ci ruscy i to jest fakt. A nie przepraszam białoRUSINI.

  • SerB napisał(a):

   Boli? Ma boleć 😉 Wystarczy, że wydajecie hajs na tą grę, a ja ze swoją ekipą rżniemy was bez wazeliny równo. Nie zapomnij kupić konta premium <3

  • tankista4 napisał(a):

   Ja też jestem za tym żeby Włoskie było najpierw. Polska nic nie znaczyła w świecie czołgów a Włosi tak. Włoskie powinno być dużo wcześniej.

   • Grzybek napisał(a):

    No dobrze ale Polskie drzewko jest zapowiadane od wielu lat… To niech już w końcu WG powie że naszego drzewka nie będzie a nie co rok mówią że będzie w następnym roku, fuck logic. Oni nawet nie powiedzą: przepraszamy Polskiego drzewka nie będzie, nie możemy go zrobić itp. Tylko cały czas kłamią (część graczy wierzy że Polskie drzewko będzie). Nie chodzi mi o to które czołgi były lepsze czy Włoskie czy Polskie, chodzi tu o oszukiwanie graczy od wielu lat i dawanie im złudnej nadziei. A tu nadzieja już dawno umarła.

    • Znafca napisał(a):

     Żadnej korpo nie można ufać jeśli w grę wchodzą pieniądze. WG już pokazało na co ich stać wypuszczając M6A2E1 do ponownej sprzedaży. Najbardziej jednak żałośni są tu obrońcy tej firmy/tej zagrywki, którzy argumentowali wypuszczenie tego czołgu oraz złamaniem obietnicy Skisłego, małą popularnością maszyny na EU. Jeśli dobrze pamiętam to Aliena przed 1 kwietnia miało ok. 2k osób, a na dziś dzień już 10,5k (statystyki z wot-life).

  • Znafca napisał(a):

   Mi wisi czy będzie polskie drzewko czy nie i nie spinam się o to. Jak mają wprowadzać klony radzieckich czołgów bez znaków szczególnych, to lepiej by nawet było, gdyby tego nie było. Jeśli rzeczywiście ma zająć im to więcej czasu, ale wprowadzić coś co będzie unikatowe – jestem „za”. Z tego co kojarzę to Włosi mieli proponowanego na X tier Leoparda z systemem bębnowego ładowania (więc mamy prawdopodobnie bęben, genialną celność i alfę typową dla dział 10,5 cm). Więc zamiast się mazać to warto zająć się czymś bardziej pożytecznym. Np.: zgłębianiem wiedzy o polskich konstrukcjach, które nie były nigdy czysto polskimi konstrukcjami, a pochodnymi głównie brytyjskich maszyn.

   • Grzybek napisał(a):

    no to znafco wywalmy część czołgów chińskich bo to klony są. Cały czas Wg daje nam klony w postaci premek przykład tygryski. Nie mogą zrobić z 3 klonów(albo z połowe drzewka klonów) do naszego drzewka. Ale dajmy kolejne premko klony bo są za kase i na nich sie lepiej zarobi

 2. marti napisał(a):

  zbyt wielu graczy gra dla statow i wg o tym wie, bez obaw wn zostaje

 3. Anonim napisał(a):

  „Być może przy pojazdach, z którymi nic nie uda się zrobić, zaproponujemy sprzedaż”

  chętnie sprzedam e-25 wraz z 5mln kredytów, 200 apteczkami, 200 zestawami naprawczymi, 200 gaśnicami, lornetką, siatką i optyką za jedyne 400 euro
  TANIO!
  POLECAM!

 4. An napisał(a):

  Czyli niby że co moje kochane e 25 będzie rzucało na 9 ?

  • Może i gadam głupoty... napisał(a):

   Zanim to nastąpi to będzie rebalans/usunięcie ze zwrotem. O ile to nastąpi oczywiście. WG w końcu „sukcesywnie” usuwa premki z ograniczonym MM od 3 lat (?).

 5. Proximus napisał(a):

  Coś mi się tu nie zgadza, wcześniej straszyliście że WG na gamescom zaprezentują drzewko włoskie, teraz jakieś dziwne podpuszczające wrzuty jaka to ma niby być następna nacja nr 10 mimo że połowicznie jest ona już w grze- Polska, i sugestia że może to być Italia. Ktoś to bardzo chce siać burze wśród naszych graczy.

 6. Kamilskib napisał(a):

  T34 co z tą premią ? Na obecne czasy oprócz średniego działa nie ma nic .
  Zarobki są śmieszne bez premium i rezerw ciężko zarobić 100k a czasami nawet 50k się nie da bo rng nie sprzyja a to przecież VIII premium. Ktoś powie że ma dobrą wieżę a tak naprawdę po wprowadzeniu nowego modelu T34 cały wieżch wieży a na goldzie cała wieża przyjmuje wszystko .

  • rr napisał(a):

   T34 nie jest zły w przeciwieństwie do KV5, IS6, 59-Patton lub T-34-3 (no i może 112, bo działo niedomaga). Z czego ten ostatni to kuleje podwójnie… to może nie wszystkie premki wymagające poprawek przed T34, które jak wspomniałem jest na prawdę dobre obecnym stanie.

   • RexThemAll napisał(a):

    59-Patton nie został ostatnio odrobinę zbuffowany? Wydaje mi się, że wzmocniono mu wieżę przy okazji buffów dla amerykańskich medów.
    A T34 nie jest zły, twarda wieża i dobre działo pozwalają nim cokolwiek zrobić w bitwie.

    • rr napisał(a):

     miał dostać buffa do peny na penetrację ale jakoś jej do tej pory nie ma… a wieża może i więcej odbija jednak garnek… no wiesz jak wygląda sprawa z garnkiem 🙂

 7. hadrian napisał(a):

  ciekawe ile nacji będzie miało pojazdy kołowe niemcy pewnie pumę a co do rszty to ciekawe

 8. WG.eu napisał(a):

  W Dziale Balansu zmieniło się wiele osób, zwłaszcza na stanowiskach kierowniczych

  -wszystko jasne

 9. sexysexylover napisał(a):

  Jaka funkcje mialy by spelniac pojazdy kolowe w WOT ?

 10. Zdzisiu napisał(a):

  Wec, Problemem jest ukrycie statow… WoWs problemu tego nie ma(moze spytac sie kolegow?), 10 Nacia w grze? To juz nie Polska a Wlochy? No i wyglada na to ze na EU Polacy rzadza. Plus dla SerBa za oburzenie w sprawie MM +-1, teraz rzeczywiscie, co zrobic z takimi czolgami, nerfic buffowac? :).

 11. CzesioKD napisał(a):

  Dziwne w WoWsie mozna ukryc statystyki, za to w WoTcie to juz wielka sprawa? :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.