Q&A 29-08-17

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. Vexus napisał(a):

  Bardzo miło z ich strony że mają w planach zająć się muzyką obecna jest już dość ograna

 2. Anonimowy Anonimowicz napisał(a):

  a co ze zwiększeniem ilości pocisków dla obj.261 wraz z trybem 30vs30 bo 18 pocisków jak na arte X poziomu to chyba za mało.Mniej już ma tylko lodówka i godzilla z td-eków.

 3. Anonim napisał(a):

  A co ze zwiększeniem amunicji na Obj.261 bo obecnie ma tylko 18 pocisków i wprowadzono bitwy 30vs30 więc czy WG zwiększy ilość pocisków na Obj.261 do 30 czy oleje całkowicie ten czołg?

 4. ANONIM napisał(a):

  Wraz z pojawieniem się nowego systemu modów, cheaty po prostu znikną, ponieważ uruchomienie klienta z „nieautoryzowanymi” modyfikacjami stanie się niemożliwe.
  ps.A kiedy to ma wejść 9.20 czy 9.50

 5. Tomek napisał(a):

  Nowe chińskie premki? Przecież T-34-3 i 59-Patton są kompletnymi gównami.. Niech zaczną od naprawy tych pojazdów..

  • SiewcaGównoBurzy napisał(a):

   Nwm czy grałeś tymi pojazdami ale one naprawdę dają radę. Tylko trzebia umieć tym grać, no i oczywiście chcieć

   • Tomek napisał(a):

    3 gwiazdki na T-34-3 i ponad 2.000 bitew, ale MT który skupia 3,4 żeby strzelić.z celnością 0,46.. Tyle nawet kurwa nie ma E100 na dziale 15cm! Po za tym w sytuacji 1 na 1 wszystko daje nam popalić bo rof mamy chyba najgorszy na 8 poziomie. Pancerza też nie ma. Jego jedyną zaletą jest dmg ma strzał, ale jak już pisałem żeby takowy oddać chociaż CELNY trzeba się napocić..

   • Tomek napisał(a):

    + nowe mm o którym nwm jak mogłem zapomnieć, na 8 wywala bardzo często a tam:
    Is3, Tygrys 2, Kw4, T28, T28 prot., T32, Chrysler, Ob252, T26E5, i japońce od 6 poziomu w górę..
    To wszystko to są pojazdy, których przebicie jest albo bardzo trudne albo wręcz niemożliwe dla takiego działa, już nie wspomnę o E75 czy ST I..

   • Tomek napisał(a):

    I panowie szanujmy się nawzajem, jakieś teksty żebym kogoś zajechał. Nie zawsze da się to zrobić, jeśli będzie gdzieś ścianka albo drugi czołg przeciwnika na snajpie, to taki wyjazd skończy się katastrofą. No i na pewno nie pomoże nam ROF, który jest żałosny.
    Mam Lwa i zrobienie na Nim obrażeń 3.000+ jest proste i PRZYJEMNE. Na T-34-3 teoretycznie wystarczy pięć strzałów, ale czasami oddanie ich to cholernie dużo roboty, człowiek wypruwa sobie flaki żeby zrobić 2.000, nie tędy droga.

    • Kuba napisał(a):

     Masz racje chłopie – zgadzam się z tobą co do grywalności T-34-3 …
     Niestety WG widzi to tak że jak zapłacisz to wymienią ci na inny. Mało tego powinieneś klaskać uszami z radości i czekać na moment kiedy ci pozwolą zapłacić – program wymiany czołgów (które były grywalne ale nie dotrzymują kroku zmianom w grze wprowadzanym przez WG) jest płatny i okresowy.
     Złodzieje

  • Znafca napisał(a):

   T-34-3 i 59-Patton od samego początku były wymagającymi pojazdami, a przez to niegrywalne dla niektórych. Zmiany w MM sprawiły, że owe pojazdy stały się jeszcze trudniejsze co niektórych może nie nastrajać do gry nimi. Niemniej nazwanie tych maszyn „gównami” jest ogromną przesadą. Są grywalne nadal, ale wymagają troszkę myślenia. Nie są to w końcu idiotoodporne maszyny jak Defender, czy Chrysler P2W.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.