Gamescom 2017 Q&A

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

26 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Po co nam japońskie artylerie dawać mi tu polskie niszczyciele oraz arte!

 2. Wszystko Fajnie pisze:

  Anton dodał jeszcze: „Pracujemy nad tym jak zwiększyć zyski z naszej gry, przyglądamy się jak zoptymalizować grę byście więcej płacili. Poza tym wszystko jest prawie dobrze bo nasze statystyki tak pokazują. Poza tym mamy dla was super innowacyjny zupełnie nowy tryb w którym to… zamiast 30 czołgów w bitwie będzie 60!!! zasady się nie zmienią ale hej! 60! a nie 30! czujecie różnice? czujecie to? Aaa amunicja… nie, wiecie co – nie trzeba wam więcej amunicji do tego trybu w końcu bitwa trwa przecież tyle samo nie? Co z tego że jest więcej czołgów – wiecie my patrzymy tylko na statystki, my nie potrafimy przewidywać. ALE jak się nawkurwiacie na to, że amunicja wam się kończy w wielkiej bitwie to wam damy. Ale najpierw musicie się na *******ć. Bo wiecie, my nie przewidujemy, mamy tylko statystyki. I nie wyjeżdzajcie nam z tymi czołgami lekkimi co mają po 30 pocisków. Strzelajcie ***** celnie hehehehe! No i na koniec mamy dla was świetne czołgi premium, lepsze niż to drzewkowe badziewie. Matchmaking? Następne pytanie poproszę hehehe. Dobra idźcie już do sklepu premium bo tam macie fajniejszy kontent niż w drzewku badań. Fajny gamescon, fajna gra, wszystko fajnie. Płaćcie. Pozdrawiam”

 3. Zolterg pisze:

  Powini wprowadzić, bonusy za codzienne logowanie się do gry.a
  Np : logujesz sie, grasz jedną looswa bitwę i dostajesz zeton i tak przez 10 dni w miesiącu nie koniecznie po kolei….i za taką wykonana rzecz… dostalibyśmy jakaś rezerwę , i za trzy takie nap…10 golda….

 4. Grzybek pisze:

  obecnie pracujemy, przyglądamy się, tak cały czas…znowu odpowiedzi kopiuj wklej. Gdyby nie olewali graczy, w końcu naprawili MM i RNG może gra szła by do przodu, teraz stoi w miejscu. Jeśli stoi w miejscu to się cofa bo inni idą do przodu 🙂 Co dadzą mapy HD? Skoro nie są zbalansowane? TDKiem jest słabo, HTKiem dostajesz od arty która denerwuje tak samo jak wcześniej. Po co zmieniać grę na lepsze skoro można coś popsuć i dać wtedy czołg premium 8t który jest lepszy niż te drzewkowe kupy.

 5. ko pisze:

  jak sobie przypominam kupując t34-3 płaciłem za preferencyjny mma do IX tieru a oni chcą żeby on i reszta go stracili nie zgadzam się bo utrata preferencyjnego mma da to że będę spotykał grile 15 i resztę niszczycieli co ma mnie na jeden lub 2 strzały. Mając losowania na IX tierze są tylko dwa pojazdy z tak dużymi uszkodzeniami isu 152 i t 30 a nie cała masa niszczycieli szczególnie że teraz na topie losuje dużo niszczycieli co mają rąbnięcie po 1000 i 750 szczególnie jest to widoczne jak gra się ósmym tierem więc dziękuje za taki pomysł wole jak jest wystarczy odrobinę poprawić tym czołgom penetrację i parametry niż robić z nich karmę dla X tierów

  • Malkoolm pisze:

   Nie płaciłeś za preferencyjny mm tylko za udostępnienie czołgu na konto. Jedno charakterystyki mogą być przez WG dowolnie zmieniane.

   • Może i gadam głupoty... pisze:

    Masz jak najbardziej rację, ale oprócz starej akcji z Typem 59, premki nie dostawały nerfów. I generalnie takie działanie nie byłoby na korzyść WG. Nawet jeśli wszystko wskazuje na to, że coś zasługuje na nerfy. Wystarczy z resztą zobaczyć co się stało z niemieckim Bulldogiem po zmianach w lightach. Stał się mocny. Ale to też na rękę WG. Będzie łatwiej wcisnąć zestaw za 400 zł z tym czołgiem.

  • Może i gadam głupoty... pisze:

   Póki co nie będzie żadnych zmian dla czołgów z preferencyjnym MM. I tego bym się trzymał. WG kiedyś wspomniało, że mają w planach wycofach ze sprzedaży wszystkie czołgi z MM +1. Minęło pół roku (czy może więcej) od tego obwieszczenia i w międzyczasie zdążył wrócić Panter M10, czy 112.

   Generalnie jestem przeciw usuwaniu MM+1. Nie po to np.: swego czasu kupiłem FCM’a, czy robiłem maraton na Super Pershinga. No i taka zmiana na pewno wywołałaby spory hejt ze strony graczy (nawet jeśli z tymi zmianami wiązałby się spory buff). Tak więc trzeba czekać na „cudowne” pomysły WG, a nie niepotrzebnie panikować.

  • Unterwalder pisze:

   Nie chcesz zmiany MM to nie płacz też o zwiększenie penetracji. Taka przysługuje czołgom +1.

 6. olinakon pisze:

  o wg dzienki za plany na japońskie niszczyciele czołgów tyle lat czekam na nie o wprowadź je przed tym Polskim drzewem klonów o wg za arte japońską dziękuje

 7. marco2217 pisze:

  Dziwne to wygląda. W jednej wiadomości słyszymy o tym, że chcą usunąć preferencyjny a tutaj zadaje się o to pytanie „Nie mamy tego w planach” a w następnym pytaniu już mają takie plany?

  • eFse7en pisze:

   Wydaje mi się, że nas olali i odpowiedzieli tylko na drugie pytanie „czy ponownie wprowadzicie możliwość gry z czołgami niższego poziomu niż ich własne? – Nie mamy tego w planach” – co jest logiczne.

 8. Tomek pisze:

  „Q: Czołgi poziomów VI i VIII zawsze znajdują się na dole listy zespołów. Czy istnieją jakieś plany, aby rozwiązać ten problem?
  A: Stale pracujemy nad nowym systemem matchmakingu, i tak, będzie to naprawione. Jako, że cały mechanizm jest dość złożony, musimy każdy problem omówić osobno i wprowadzać ulepszenia krok po kroku.”
  I co? Już nie jest nieskazitelny, a każdy kto twierdzi inaczej szerzy kłamstwo?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.