Q&A 23-08-17

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. Mid napisał(a):

  tak trzy arty po 30 sec reload w drużynie i jakimś cudem cala 15 osobowa drużyna przeciwnika dostaje na raz, Bo zawsze arta bije w was a może patrzyliście ile to razy arta nie trafia lub zamiast was ktoś inny obrywa?? A Misje osobiste są wszystkie do zrobienia, po prostu im lepiej grasz tym ich więcej i szybciej zrobisz. Za darmo nic nie ma trzeba się postarać, to misja wchodzi i jak z głowy użyjesz to i od arty nie oberwiesz.

 2. Wik napisał(a):

  Czołg na urodziny…
  „W tym roku postanowiliśmy zrezygnować po naciskach społeczności.”

  No ciekawe kto tak naciskał że nie dostanie czołgu + miejsce w garażu.

  Nie wiedziałem że mogę sobie kupić miejsce w garażu za 10k srebra.

 3. PienknyMaryjan napisał(a):

  „ukruciliśmy precedens”

  Aha 😂

 4. życzę powodzenia napisał(a):

  No rzeczywiście przegiął pałę z tym środkowym paluchem,dawajcie WG więcej kasy a i tak was wszystkich p……lę , prosty przekaz.
  Kasa,kasa,kasa reszta to szczegół,nowe mapy HD kiedyś będą,polskie drzewko kiedyś będzie (może) ,pojazdy Premium ?OCZYWIŚCIE

 5. Krzysztof napisał(a):

  Zdjęcie Antona Pankova mówi wszystko o stosunku WG do graczy … 🙂

 6. mm napisał(a):

  Jedna misja osobista jest praktycznie nie do zrobienia na t28 gdzie musisz odbić pancerzem dwa razy tyle hp co masz na danym czołgu gdzie większość ludzi gra na złotych pociskach

 7. Dawbra napisał(a):

  Zdjęcie dokładnie ukazuje politykę WG.
  Piździki nisko tierowe jako prezent nie były dla debili które je sprzedają tylko dla kolekcjonerów.
  Ja może nie jeżdzę wszystkimi tymi czołgami ale niektóre są fajne i czekałem na ten co miał być w tym roku ale wg zawsze wie lepiej i zrobił nas w ciula.
  Może wystarczyloby zrobić te czołgi troche bardziej atrakcyjne do grania.
  Tymi prezentowymi premkami, które nie mają magazynkow da się grać, magazynkowe nie mają penetracji i rozrzut taki że łomot sie dostaje szybciej niż skupi działo i coś trafi.

 8. olinakon napisał(a):

  a ja nie jestem zadowolony 3 arty na bitwę to przesada masakrują wszystko ogłuszenie się kumuluje i ciągle jest się ogłuszonym i to mnie wkurwia do tego celność arty jest chirurgiczna uszkodzenia niszczyciela czołgów 500 i ogłuszenie na 16 sekund to przesada to nie tedek a wydaje się że jest gratis ma ogłuszenie.

  • Dawbra napisał(a):

   Jak jedziesz grupą albo stoisz na polu jakimś mentalnie op tankiem którego trzeba zabić szybko np Oiem bo plebs nie potrafi tego przebić to się nie dziw.
   Altylerzysci nie walą w co popadnie tylko w czołgi ciężkie do zniszczenia dla przeciętnego gracza – przynajmniej ja tak robie.
   Mialem akcje gdzie 5 czołgów wroga nacierało jedna stroną a my mieliśmy 3 arty i waliliśmy w całą tą grupke a naszych 3 ich rozwaliło.
   I co z tego jak moje S51 było w plecy z kasą i expa też tylko garstke dostało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.