Tryb „Wielka bitwa” – odznaki biegłości

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

 1. BabciaKrzyczyToMuszęObieraćZiemniaki napisał(a):

  Że też ludzie potrzebują wyliczeń aby zrozumieć iż podwojenie liczby graczy podwoiłoby wymagania na odznaki biegłości. xD

  • qiyi napisał(a):

   to byłoby logiczne, gdyby mozna bylo grac caly czas 30v30, a z tego co wiem to ma byc tryb wlaczany tak jak spotkaniowka czy szturm, wiec sie zdziwilem, ze mozliwosc wbijania odznak w 30v30 az podwoiloby wymagane wartosci, bo to wydaje sie nielogiczne, poza tym nie do konca dobrze znam szczegoly tego systemu. Wydaje mi sie, ze podwojenie wartosci z wlaczanym do bieglosci trybem 30v30 dotyczyloby tylko poziomu 100%, to jest w miare logiczne, a dla mniejszych procent MoE absolutnie nielogiczne byloby az podwojenie wartosci wymaganych wraz z wprowadzeniem 30v30, zwazywszy na to, ze wlaczy go tylko czesc graczy i nie bedzie mozna grac tylko w tym trybie.

 2. qiyi napisał(a):

  Dacie linka do tych obliczeń?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.