Gracze WoT Blitz chcą polskiej flagi dla Rudego

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

6 komentarzy

 1. Mw napisał(a):

  Nierozumiem niektórych ludzi którzy twierdzą jacy tą są dobrzy z historii a nie mogą pojąć jednej sprawy że nie chodzi nam o to Aby zmienić flagę t 34 85 z radzieckiego drzewka technologicznego a naszego rudego z serialu czterej pancerni i pies. A z resztą jest to czołg premium.A niech taki znawca historii jak jolo wypowie się czy np tetrarch to czołg radziecki(de facto właśnie w tych barwach występuje w grze.

 2. Jolo napisał(a):

  Nastepne tlumany chca na ruskim czolgu Polska flage. Pokaz mi Polskie konstrukcje czolgu z ktorych niby te drzewko zrobicie. Nie ma wszystkie czolgi budowane na czyjejs konstrukcji. Zaraz na T55a beda wolac polska flage jakas kpina. Do szkoly tumany na historie albo do doktora google.

 3. Fx60 napisał(a):

  Co do tych załog mogliby zrobic pierwszy czołg który by mógł miec i sowiecką załoge i polską (wzamian za te wieloletnie „obiecanki cacanki” z wprowadzaniem polskich czolgow)

 4. 69kotek1988 napisał(a):

  Np w Statki dali statek BŁYSKAWICA jak kojarzę i jest Nacja POLSKA oddrazu jeden statek Premium na dodatek za ileś dublonów. Ale jest a tu ci się dziej spór o OCZYWISTOŚĆ >>?? według mnie ??

  • Tajfun403 napisał(a):

   Nie statek, tylko okręt.
   Co do sprawy, pisałem już na forum i powtórzę tutaj: sierp i młot na fladze Rudego to obraza naszego narodu. Mam nadzieję, że po nagłośnieniu WG w końcu coś zrobi.

 5. 69kotek1988 napisał(a):

  Ja uważam po co Dali czołgo o Korzeniach POLSKICH i oznaczyli go jak RUDY i dali w drzewko sowieckie skoro mimo iż to konstrukcja Sowiecka ma też znaczenie historyczne w pewien sposób dla POLSKI o oznaczeniu Rudy !! Powinni stworzyć od samego początku jedną gałąź Polską z Rudym i potem ja budować na inne czołgi a teraz głupi spór o Rudego pojawia się. Według mnie Wargaming podszedł do tematu niepoważnie….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.