Q&A z Delhroh – hiszpańskim CM

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. Podpis1 pisze:

  Pozytywny Feedback no tak.
  50% przebić to uszkodzenie ammoracka:)

  Gdyby tak nie usuwać amunicji premium ale zrobić taki mały myk
  Zwykły pocisk za zadany dmg 1x mnożnik do expa
  Goldowa pestka 0,1X mnożnik do expa
  Ciekawe czy wtedy gold sypał by się strumieniami gdy wystarczyło by oddać 3 strzały zwykłym pociskiem żeby goldem musiał 10x tyle dmg zrobić 🙂
  Więc np. zadałem ob.140 1000 dmg
  Gracz z golda żeby otrzymać tyle samo xp za strzelanie goldem musiał by zrobić 10000 dmg

  Pozdrawiam 🙂

 2. J-23 znów nadaje pisze:

  „Naprawdę wcześnie, żeby oceniać, ale zapewniamy, że zbierzemy dane na temat ulepszonego wyposażenia żeby mieć pewność, że nie wpłynie ono negatywnie na balans gry.”
  Czyli tłumacząc na nasze zamiast zrobić dokładne testy robią „rozpoznanie walka”, a potem się zobaczy, czyli będzie jak będzie.
  Sam tryb mówiąc delikatnie jest lekko upośledzony.

 3. Fear pisze:

  A orientuje sie ktos czy bedzie mini kampania ?

 4. ehh pisze:

  widać następny szkolony na Łubiance…

 5. Dewastator pisze:

  Ja w rankingówkach pograłem trochę i już więcej grał nie będę. Ludzie grają wyłącznie pod siebie, potrafią wypchnąć Cię pod lufę przeciwnika, lub nie strzelać do nich, by tylko być od Ciebie lepszym. Sama idea nie jest głupia, ale to co się dzieje w tych bitwach niestety woła o pomstę do nieba.

 6. t. pisze:

  A ja do tej pory zarobiłem na tym trybie około 1kk kredytów. Co prawda 90% trafiających we mnie pocisków to gold, ale ja używam golda nie częściej niż na randomie czyli prawie wcale.

 7. Kociak pisze:

  Pozytywny feedback od działu finansów, bo ludzie wydają góry srebra by grać.

  „Dla mnie osobiście ulepszone wyposażenie polega bardziej na poczuciu siły. To tak samo, jak z materiałami eksploatacyjnymi za złoto. Czuję się pewniej kiedy je mam, ale i bez nich nie tracę poczucia, że jestem zdolny rywalizować na poziomie.”

  Może psychoterapia się przyda albo zbyt dużo Nietzschego się naczytaliśmy za młodu?

  Zobaczycie co się będzie działo jak będzie można kupić obligacje za pieniądze, wszyscy kupią, biedni co nie płacą mają za wygraną mają problem, a kasa w WG się zgadza.

  Przy okazji kwintesencja sposobu mówienia by w sumie nic nie powiedzieć. Dobrze, że nie dodał, że zbierają dane by odpowiedzieć na to pytanie.

 8. miotacz pisze:

  „tryb ma pozytywny feedback”

  zrob sobie ****** baranie 5 range i wejdz sobie do kolejnej bitwy.
  takiego poziomu zezwierzecenia jaki ma miejsce w bitwatch rankingowych jeszcze nigdy w WoT nie spotkalem w zadnym innym trybie lub tez evencie.

  najbardziej oslabiaja mnie terrorysci bez klanow na is-7, po prostu *********** lbem o kraweznik bo dla tych chorych umyslowo oraz manualnie podludzi nie ma ratunku.

  • Znafca pisze:

   Niestety masz rację. Poziom rankingówek jest żenujący. Na początku grałem sporo Batem i radzieckimi medami, bo grało się jak na zwykłym randomie. Z czasem jednak dochodzę do wniosku, że tylko pancerne HT mają sens jak bitwa się kładzie. Maus, czy IS-4 pozwoliły mi wczoraj w sumie w ciągu 1,5 godziny bezstresowej gry wbić 3 rank’a.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.