Bitwy Rankingowe – pierwsze statystyki z serwera RU

Deweloperzy rosyjskiego serwera podzielili się kilkoma liczbami z nowego trybu 🙂

 • 1 137 838 – całkowita liczba bitew rozegranych przez 1.5 tygodnia trwania „rankingówek”,
 • IS-7 – najpopularniejszy czołg w trybie Bitew Rankingowych. Poniżej przedstawiamy TOP 5 najczęściej używanych maszyn podczas trybu:
 1. IS-7,
 2. Bat.-Châtillon 25 t,
 3. Object 140,
 4. T-62A,
 5. Grille 15.
 • I nareszcie, prawdziwy rekord. 19 – tyle bitew graczowi: 0TJIu4HuK, zajęło zdobycie 5. stopnia. Nikt szybciej tego nie zrobił.
 • Totalny anty-rekord. 608 – tyle bitew innemu graczowi zajęło zdobycie 5-go stopnia podczas Bitew Rankingowych. Nicku nie podamy.
 • 4 500 – liczba graczy, którzy wbili 5-ty stopień w pierwszy dzień Bitew Rankingowych,
 • 103 000 – liczba graczy, którzy zdobyli 5-ty stopień pod koniec trwania etapu, a 9 000 z nich otrzymało 3 lub więcej stopni na kilku czołgach.

Ź: Portal RU


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. JoggiRejzer napisał(a):

  Ja gram rankingówki tyłka Leopardem 1, ponieważ strzelanie z golda na nim jest sporadyczne i dzięki temu nie tracę kredytów. Jeszcze dodam, że gdy bitwa wygląda na przegraną to można się nim fajnie skampić i dostać szewron za top3 😛

 2. piter70sca napisał(a):

  Nawet tego gównianego trybu nie skomentuje

 3. Patryk napisał(a):

  Tak, tak brak amunicji premium w trybie bitew rankingowych. I jeździłyby same mausy i typy 5 heavy, z czego ten drugi jest już do bólu idioto odporny bo nawet nie musi celować wystarczy zaznaczyć prawym i trzymać lewy do przeładowania, naprawdę coś pięknego, wypadałoby przemyśleć jakie byłyby skutki usunięcia amunicji premium a dopiero potem się wypowiadać.

  • Znafca napisał(a):

   A wiesz co to jest teamplay, albo myślenie? Wątpię. Dla takich osób WG dopuściło do bieżącej sytuacji z pociskami premium. Włączasz je – wyłączasz myślenie. Fakt, że skupiasz się na rozgrywce, ale co to za wyzwanie przebijać wszystko bez większego celowania.

 4. jawor1408 napisał(a):

  w tym trybie rankingowo- randomowym nie ma drużyny, każdy myśli o szewronach,gwiazdkach.tryb patologiczny nie mam zamiaru grać rankingówek ani chwili dłużej szkoda czasu, nerwów i kredytów!!!

 5. GustawPoL napisał(a):

  Nie jestem przekonany czy możliwe jest pobicie rekordu 19 bitew, skoro aby to zrobić trzeba rozegrać 19 bitew :P. Może się z nim zrównam skoro mam 4-ty stopień i ani razu nie skusiłem, znaczy bitwy przegrywałem, ale zawsze dostałem szewron. Zobaczymy.

 6. Anonim napisał(a):

  mozna

 7. GTX napisał(a):

  Niech pochwalą sie ile pocisków premium a ile zwykłych zostało wystrzelone 🙂

  • Lorenzo napisał(a):

   To można tam było strzelać ze zwykłych? 😛

  • Znafca napisał(a):

   Obawiam się, że to by była zatrważająca ilość. Mimo, że da się na spokojnie bez pocisków premium grać. I takie też powinno być założenie tego trybu – brak amunicji premium. No ale tak być nie może, bo by za mało atrakcyjne byłoby konto premium. No i powinno też być jakieś założenie co do otrzymania szewronu. Obecnie będąc w wygranym teamie i nic znaczącego nie robiąc otrzymujemy nagrodę co już jest groteską. Generalnie ten tryb i tak zdechnie, bo występuje tam patologia gorsza niż na zwykłym randomie i jedyne co skłania ludzi do gry to ulepszone moduły.

  • Znafca napisał(a):

   Generalnie początek tego trybu zapowiadał się świetnie. To z czasem znalazły się dziwne sposoby na osiągnięcie czegokolwiek: kampy, jazda jedną stroną (co ułatwiło też robotę arcie), czy wypychanie siebie nawzajem, aby tamten mniej ode mnie zrobił. Wraz z tym trybem wyszło całe ścierwo jakie tkwi w graczach.

   • marJan napisał(a):

    to prawda ten tryb to patologia, gdyby w przegranej drużynie nikt nie otrzymywał szewronu byłoby lepiej ( czołówka graczy by np nie traciła) i skończyło by się januszowanie na mega campie a zaczeła gra drużynowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.