Q&A 17-06-17

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

17 komentarzy

 1. thcgracz napisał(a):

  a jaki jest problem z asami pancernymi na 1 i 2 poziomie, dostaje je kazdy czy sie dostać nie da?;d

  • Mackowy1601 napisał(a):

   Pojawił się problem od dobrych kilku wersji, że nie da się zdobyć asa, a szczególnie na pojazdach I tieru, gracze potrafią niszczyć wręcz samemu całą drużynę przeciwnika, ale i tak dostają odznaczenie I klasy.

 2. PienknyMaryjan napisał(a):

  „…dodając do tego żarówkę, która zapala się z 3 sekundowym opóźnieniem…”

  Byłem święcie przekonany, że już od jakiegoś czasu jest to jedna sekunda. Mylę się? Pankov o tym nie wie?

 3. Ja i tylko ja napisał(a):

  bitwy rankingowe 6-8 , no chyba WG posrało . chuj mnie obchodzi ze nooby nie potrafią grać i nigdy nie zdobędą VII ale robić coś co ułatwi grę na tak niskim poziomie jak już to powinno być 8-9

 4. zcvz napisał(a):

  Co z tymi bafami dla premek is 6 112 t34-3

  • prawdolek napisał(a):

   Nikt nic nie mówił o takich buffach. Była tylko mowa, że pojawią się jakieś buffy premek i czołgów z drzewek (w tym radzieckich). Następnie w Q&A masz napisane: „Poczekajcie na zmiany dotyczące rosyjskiej gałęzi.”
   Więc czekaj, ale nie spodziewaj się, że nagle akurat is-6 dostanie buffa.

   • Bóg gry napisał(a):

    Is6 musi dostać buffa do peny najlepiej dzialo z is3a i zostawić preferncyjny mm wtedy bd op jak Defender

    • Znafca napisał(a):

     Na to nie licz nawet, bo kluczowe dla WG jest zarabiać na nowych czołgach, a nie starych, które spora część graczy dostała za darmo. Jak już mu buffną to o jakąś symboliczną wartość.

     • prawdolek napisał(a):

      Puściliby takiego buffa to albo musieliby dodatkowo wyłączyć is6 ze sprzedaży i tym samym przestać zarabiać, albo dodatkowo nerf do pancerza. Ewentualnie wyłączenie preferencyjnego mm. Jeśli jednak mm ma mu pozostać to buff do penetracji byłby dobry do poziomu Tigera I z drzewka. On też walczy z 9 tierami, a przy tym jego pancerz jest gorszy niż is6.

    • 1234567890 napisał(a):

     Tak naprawdę to zmiana penetracji musi objąć wszystkie czołgi z ograniczonym mm. Bo po zmianach ich preferencyjny mm jest tylko symboliczny i różni sie 3 czolgami z tieru +2. Myślę, że wszystkie te czołgi są dość słabe i buff peny do tych 210 poprzez zmianę rodzaju amunicji, tak jak w is3a, nie wpłynąłby zbytnio na balans.

     • 1234567890 napisał(a):

      PS. Jeśli nowego mm nie zmienią dla premek z preferyncyjnym mm, to mógłbym się nawet zgodzić na usunięcie preferencyjnego mm w zamian za buff peny.

 5. AnonimowyGall Anonim napisał(a):

  Skrót Q&A – „tak, pracujemy nad tym”.

 6. BrudnyKartofelProstoZPola napisał(a):

  Może jeden z tych tygrysów będzie w misjach osobistych?

 7. Teravius napisał(a):

  Czyli kolejne Q&A bez jakichkolwiek konkretów… nic nowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.