World of Tanks RU – oferta dla Ukraińców

18 komentarzy

 1. Ryba napisał(a):

  Cynizm WG. Ciekaw jestem kiedy zrobią ofertę specjalną z okazji rocznicy powrotu krymu do macierzy.

 2. robertunio napisał(a):

  Jesli chodzi o FAKTY historyczne to Ukraincy wymordowali co najmniej 100k ludnosci polskiej w trakcie WW2, ale w mediach o tym cicho, tylko ciagle rosyjski Katyn, no Rosjanie sa be a Ukraine taka pro europejska ale ja prosze o prawde I obiektywizm.

  • Bolek napisał(a):

   Ukraincy i ruscy po jednych pieniądzach.

   • radekswak napisał(a):

    Panowie to nie zupełnie tak…. mordowali Rosjanie, Ukraińcy i POLACY. Nam tylko wpajano od końca Drugiej Wojny Światowej, ze Polacy to wieczne ofiary wrogów ze wschodu i zachodu. Niestety mamy bardziej skomplikowana historie i krew na rekach. Sprawdźcie działania Polskiej Armii w Czechach sprzed Wojny z Hitlerem. radekswak

 3. Krzysztof napisał(a):

  Chciałbym zaznaczyć, że bury przeprowadził te akcje w odwecie za te ukraińskie , byly to wsie / ludzie związani w jakiś sposób z upa , po drugie na ukrainie czyny upa sa rozpowszechniane , u nich w sejmie siedzi syn dzialacza upa z wyższego stanowiska ( nazwiska nie pamiętam) oni uważają że to co ta swolocz robiła na kresach od 1939 do 1944 to jest w porządku, najlepiej to obrazuje niszczenie pomników i polskich instytucji przez Ukraińców na ukrainie .

  • Rozkoszniaczek napisał(a):

   Bo edukacja u nich leży. Tak samo gdyby Rosjanie wiedzieli jaki Stalin był naprawdę, a nie jakim go pokazywały media i władza przez dziesięciolecia to by również na niego inaczej patrzyli.

   A w polskim Sejmie siedzą donosiciele SB, aparatczycy i działacze PZPR i jej młodzieżówek. I cóż?

  • radekswak napisał(a):

   Polacy tez niszczą pomniki ŻOŁNIERZY ARMII CZERWONEJ zapominając o tym ze to oni pokonali Hitlera i wyzwolili Polskę. Przypominam ze mimo umów z Francją i GB, Polska nie uzyskała ŻADNEJ pomocy we wrześniu 1939.
   Gdyby Hitler nie zaatakował Francji dzisiaj pisalibyśmy po niemiecku. Inna sprawa to jak wyglądała Polska w latach 1945 – 1990. Ale kto pyta zwycięzców o zdanie!? Od XVII wieku Polska jest słaba i nigdy już nie będzie krajem z którym należy się na arenie europejskiej liczyć ( no może w piłkę nożna przez kilka najbliższych lat ) .

 4. DobraPolska napisał(a):

  Ukraina to taka Polska tylko tego jeszcze nie wiedzą

 5. Wkurzony Polak napisał(a):

  I szerokość im życzę,wypad z Polski

  • sam se Polish napisał(a):

   ja tam jestem za powrotem do RzeczyPospolitej Obojga Narodów 😉 jak byśmy połączyli siły to było by nas więcej niż niemców ;D

   • olo napisał(a):

    Z kim chcesz łączyć siły, z banderowcami?

    • sam se Polish napisał(a):

     daj se spokój tyle banderowców jest na Ukrainie co u nas narodowców – setne procenta populacji
     jedni i drudzy byli by niezadowoleni ;D ale jeden wspólny naród miałby przed sobą świetlaną przyszłość

     • Flap123 napisał(a):

      no nie dokonca, bo u nich jest tego w kurwe wiecej niz u nas, bo o dziwo u nich wiekszosc spoleczenstwa to nacjonalisci (i bardzo dobrze, popieram z jakiej racji mam zapierdalac na inne spoleczenstwa i im sluzyc?) a w tych nacjonalistach duuuuuzo to banderowcy, zobacz sobie ich ukrainskiego fb, grupy, zdjecia z pochodów itd.

    • Svn napisał(a):

     Ukraińcy mieli Banderę a my Burego – jeden pies.
     Problem w tym że tak jak u nich są ludzie którzy uważają Banderę za bohatera tak w Polsce są ludzie którzy uważają Burego za bohatera i chcą mu pomniki stawiać :P.

   • XX napisał(a):

    Rzeczpospolita Obojga Narodów to Polska i Litwa jak już coś.

    • robertunio napisał(a):

     Zgadza sie. Litwa dala Polsce Ukraine w zamian za sojusz czyli unie bo dostawali straszne becki of ruskich I stracili ponad 1/3 terytorium a byloby tylko gorzej. Ukraine stala sie polska kolonia I byly tam powstania chyba z 6 az w koncu powstanie Chmielnickiego + inwazja Szwecji I Rosji ale I tak Ukraine zostala podzielona miedzy Polske I Rosie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.