War Thunder – garść informacji na start

8 komentarzy

 1. Spichris napisał(a):

  Z tego co zauważyłem to najwięcej problemów sprawia driftowanie pojazdami – bo podobno to nierealistyczne i że tak się nie da, no chyba że na lodzie.
  https://www.youtube.com/watch?v=RRdjfDlnKZ8

 2. ayylmao napisał(a):

  Poprawcie spacje przed znakami zapytania ;_;

 3. McThar napisał(a):

  Dobra fizyka? A to ominął mnie jakiś wielki update, w którym fizyke poprawiono na zadowalający poziom?

  • Spichris napisał(a):

   A co Twoim zdaniem jest z nią nie tak ? Samolotom nie powinny odpadać skrzydła przy przeciążeniach czy może pociski inaczej latać ? Może tak szerzej i konkretniej coś ?

   • McThar napisał(a):

    Artykuł jest ogólnie o War Thunder, a nie o samolotach w nim zawartych. Miałem na myśli fizyke czołgów, która jest w opłakanym wręcz stanie i to od chyba 2 lat, czy kiedy tam Ground Forces weszło. Do samolotów nie mam nic, są chyba wręcz idealnie dopracowane (dawno nie latałem, ale z pamięci tak było) i tu się nie mam do niczego przyczepić.

    • maszynypancerne-YT napisał(a):

     I nadal nic nie wiadomo. 3 tryby i w każdym jest inna fizyka,jak grasz arcade to się nie dziwię że się nie podoba i taka już zostanie.

     • McThar napisał(a):

      Najczęściej gram arcade, bo nie zawsze mi się chce na symulacyjne czy realistyczne. Gram od czasu do czasu w WT, raz na kilka tygodni. Ale różnicy w fizyce czołgów w tych trzech poszczególnych trybach to nie bardzo widziałem (podskoki jakieś przy zetknięciu z innym czołgiem).

  • Marcin napisał(a):

   W trybie Arcade maszyny dostają boosta do mocy silnika, dlatego może Ci się wydawać, że fizyka jest dziwna. W trybach RB i SB tego już nie ma i tam maszyny zachowują się zgodnie z oczekiwaniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.