Co nowego w styczniu? – PS4 & X

Deweloperzy konsolowej wersji WoT przygotowali specjalny artykuł opisujący nowe wydarzenie, podczas którego pojawią się wymagające operacje dla każdego z państw, zestawy zawierające nowe czołgi premium oraz finał w postaci pojedynku Ameryki z Niemcami.

Wydarzenie Tryb komiksowy

• 4–8 stycznia


Po sukcesie „World of Tanks: Roll Out!” wpadliśmy na pomysł, aby przenieść ten komiks do gry przy okazji specjalnego wydarzenia! Jedynie przez kilka dni cała grafika gry będzie w komiksowej stylistyce!

comicmodeevent_2

naah8-bvbyy 5sm5wts7xms

„World of Tanks: Roll Out!” zeszyt 4 i Hidden StuG III

• Zestaw: 4–15 stycznia

Z dumą ogłaszamy, że czwarty zeszyt „World of Tanks: Roll Out!” zatytułowany „God of Battles” dostępny jest od dziś w sklepach z komiksami i na stronie DarkHorse.com.

Pojawia się w nim kolejny wróg Snakebite’a. Tak jak w komiksie, Wy też możecie czekać w zasadzce na wroga w swoim Hidden StuG III, najnowszym pojeździe bohaterskim!

hidden-stug

Ten niszczyciel ma wyjątkowy kamuflaż, a jego załoga posiada umiejętność Kamuflaż, która zwiększa szanse pozostania w ukryciu. Hidden StuG jest już dostępny w sklepie.


Kinowe starcie: Powrót Furii, Wejście Tygrysa 131

• 16 stycznia – 5 lutego

Shermany i Tygrysy toczyły ze sobą zażarte bitwy podczas II wojny światowej i tak jak w filmie Furia z 2014 roku, możecie poczuć to na własnej skórze wraz z powrotem pojazdu Sherman Fury i z całkiem nowym Tiger 131!

shermanfury

 • Sherman Fury: Powraca legendarna wersja klasycznego Shermana „Easy 8”! Tak jak w filmie, Fury wygląda, jakby wiele przeszedł, i z dumą prezentuje na lufie swoje imię. Wejdźcie w jego posiadanie już dziś: jest on bardzo pożądany na konsoli Xbox, a na PlayStation 4 jest nowością!

g202_tiger_131 tiger131

 • Tiger 131: W filmie przerażający Tiger zniszczył niemal cały pluton, zanim udało się go oflankować. Ale Wy zapewne wiecie, że Tiger nie powinien znajdować się na pierwszej linii. Strzelajcie z daleka i nie miejcie litości!


TankBowl: Kwalifikacje i playoffy

• 16 stycznia – 1 lutego


Zawsze wybierali Cię jako ostatniego na wuefie? Możesz o tym zapomnieć i dołączyć do TankBowl – rywalizacji, w której zmierzą się drużyny z USA i Niemiec!

Aby wziąć udział, należy wybrać swoją drużynę (nie będzie można później jej zmienić) i przejść kwalifikacje – zdobyć odpowiednią liczbę punktów w pojazdach wybranego kraj (III lub wyższego poziomu). Po zdobyciu wystarczającej liczby punktów utworzycie drużynę, dzięki czemu odblokujecie Playoffy, które pozwolą zdobyć dodatkowe PD i srebro za każde zwycięstwo pojazdami wybranego państwa (III lub wyższego poziomu). Gotowi na wyzwanie? Do której drużyny dołączycie?


TankBowl 2017 – wydarzenie główne

• 2–5 lutego


Uczestnicy TankBowl 2017 będą musieli wykazać się sprytem i męstwem! Dajcie z siebie 110 procent (później dowiecie się dlaczego) przez „cztery kwarty” i zdobądźcie medal MVP. Zwycięzcy otrzymają w nagrodę specjalny czołg Champion.

Nie liczy się to, jak się zaczęło, ale jak się kończy.

TankBowl emblematy limitowane czasowo

• 4 stycznia – 5 lutego

Pokażcie Waszego ducha rywalizacji zespołowej dzięki nowym emblematom TankBowl!

     


Gorące artykuły


W tym miesiącu w sklepie pojawi się także:

sov_is2

Ź: konsolowy portal WoT

Nie zapomnij podzielić się tym z innymi na...

Może Ci się spodobać...

5 komentarzy

 1. Danio98YT pisze:

  Rolnik59*

 2. Danio98YT pisze:

  A zdziwiłeś się ile osób gra na konsolach,a ile osób przeszło z tego zasmarkanego PC na konsole

 3. lilliwashere pisze:

  Podobno mają być legendarne czołgi (bez Tygrysa Wittmanna bo służył w Dywizji pancernej SS a potem w batalionie czołgów ciężkich SS – 501 jeśli dobrze pamiętam).

  Pozdrawiam

 4. rolnik59 pisze:

  śliczny ten tygrysek dajcie go na PC a nie na jakieś śmieszne konsole !!
  kto normalny gra na tym badziewiu?w stanach ok tam niewiedzą jak za instalować windowsa a co dopiero jakąś grę ale u nas w europie ludzie są obyci ;]

  • Plum1973 pisze:

   Rolnik59, obyci oby nie tak jak Ty to właśnie zaprezentowałeś.
   PC Master Race jak zawsze ?
   Masz gorszą kartę grafiki niż ja , a Twoje sterowniki to śmiech na sali, u Żukowa ich używali w w ’45 jak szturmowali Berlin.
   Nie umiesz podkręcić swojego procesora ? U noob 😉
   Nie masz zmodowanego Biosa/Uefi ?
   Kto tak robi ? z choinki się urwałeś czy jak ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.