Szybkie podsumowanie rekompensaty po Balansie 2.0 – AW

Niedawno pojawiała się krótka, acz treściwa informacja o rekompensatach za zmiany, które zostaną wprowadzone po Balansie 2.0. Zmiany te dla niektórych mogą stać się zbyt drastyczne, dla innych natomiast będą zbawieniem. Deweloperzy postanowili dać możliwość istniejącym graczom zresetowania swoje konta. I na tym bym chciał się skupić, lecz przedtem zobaczcie za co dostaniemy na pewno zwrot bez względu czy konto zresetujemy, czy nie:

Po pierwsze i co najważniejsze, będą miały miejsce następujące akcje:

  • Zostaną sprzedane wszystkie modyfikacje, a gracze dostaną ich pełny zwrot w kredytach.

  • Wszystkie umiejętności załogi zostaną zresetowane i uprzednio zdobyte doświadczenie załogi zostanie zwrócone każdej załodze (załogi nie utracą doświadczenia, ale gracze będą musieli wybrać umiejętności)

  • Wszystkie umiejętności dowódcy zostaną zresetowane i uprzednio zdobyte doświadczenie dowódcy zostanie zwrócone każdemu dowódcy (dowódcy nie utracą doświadczenia, ale gracze będą musieli wybrać umiejętności)

Dotyczy to kont nie resetowanych, ale także tych które zostaną zresetowane, co oznacza że po resecie nie tracimy expa ani dowódców, ani załogantów.

Przez miesiąc od zalogowania się pierwszy raz po łatce 0.19 będziemy mogli przeprowadzić reset postępu. Co dostajemy po resecie:

 

Ta opcja przewiduje kompletną kompensatę całego postępu konta. Po wybraniu opcji wszystkie czołgi progresji (nie będące pojazdami premium bądź nagrodami) zostaną sprzedane. Gracze otrzymają następującą rekompensatę:

  • Wszystkie kredyty i złoto, jakie wydali na pojazdy, ich moduły i inne ulepszenia
  • Całą reputację odblokowanych i ulepszonych pojazdów w postaci ogólnej reputacji
  • Całe złoto wydane na status zahartowanego w bitwie
  • Wszystkie kredyty i złoto, wydane na tuning (detale, kamuflaż)

Wszystkie materiały eksploatacyjne i odznaczenia, znajdujące się na pojazdach, zostaną przesunięte do inwentarzy graczy.

Uwaga:

  • Reset progresji jest możliwy tylko JEDEN RAZ

  • Opcja resetu progresji wygaśnie po miesiącu od zalogowania się gracza po raz pierwszy w Armored Warfare po wejściu aktualizacji 0.19.

  • Opcja resetu progresji ma charakter natychmiastowy i nie wymaga żadnych akcji poza powtórnym zalogowaniem

 

Na obecną chwilę po przejrzeniu artykułu z głównej strony, tematu na forum oraz wymianie pytań pomiędzy redakcją, a CM wydaje nam się, że po resecie tak naprawdę tracimy tylko statystyki gry. A zyskujemy zainwestowane złoto, kredyty, pozostaje także doświadczenie załogi poszczególnych czołgów, doświadczenie dowódców (umiejętności się kasują), nie znikną też czołgi premium i specjalne. Teoretycznie reset jest najlepszym rozwiązaniem, bo nic nie tracimy a zyskujemy dużo, z drugiej strony co jest za tym żeby nie robić resetu? Jak powiedział mój redakcyjny kolega:

Chyba tylko to, że nie chce Ci się klikać wszystkiego od nowa.

 

A dla tych którym nie chce się czytać film Bzikersa poniżej:


barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.