Ostatni bastion Krampusa i tryb zabawkowy!

O mój Boże.. Ostatni bastion Krampusa i tryb zabawkowy w konsolowej wersji World of Tanks.

krampustank

Wydawałoby się, że mamy Krampusa z głowy, ale nie – ten huncwot ma głowę twardszą, niż się spodziewaliśmy. Zagrajcie w poligonowe kampanie PvE „Ostatni bastion Krampusa” i pokonajcie go raz na zawsze!

Walczcie z Krampusem, który znalazł swój własny czołg. Pokonajcie go w poligonowych kampaniach PvE „Złodziej prezentów” i „Przywołujący czerń”, aby uzyskać pamiątkowy medal „Nie bój się Krampusa”.

„Grzeczne” i „niegrzeczne” łupy

Między 23 grudnia a 2 stycznia za pierwsze zwycięstwo w bitwie wieloosobowej otrzymacie losowy łup – „grzeczny” lub „niegrzeczny”. „Grzeczne” będą… miłe i przyzwoite, a „niegrzeczne”… niekoniecznie. Wasz pierwszy „niegrzeczny”  łup będzie medalem „Bryła węgla”.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Powraca tryb zabawkowy (22–25 grudnia)

Po pokonaniu kampanii z Krampusem zapraszamy Was do gry w trybie zabawkowym, w którym będziecie toczyć miniaturowe bitwy wśród prezentów pod choinką stojącą w garażu!

Tym razem za każde zniszczenie zabawki przeciwnika dostaniecie prezenty do zebrania, które zapewnią Wam większą moc silnika, większą szybkostrzelność, regenerację PW i nie tylko!

SZCZEGÓŁY TRYBU ZABAWKOWEGO

Jak zawsze, nie próbujcie sprzedawać tego specjalnego czołgu, ponieważ nie dostaniecie w zamian ani jednej sztuki srebra, a bez tego pojazdu w garażu nie będziecie mogli dołączyć do specjalnego trybu gry.

 • Po zakończeniu świątecznego trybu zarówno sam czołg, jak i miejsce w garażu zostaną usunięte, a załoga powróci do garażu.
 • Wszelkie materiały eksploatacyjne zamontowane w czołgu zostaną zwrócone do magazynu.

Ź: konsolowy portal WoT

Nie zapomnij podzielić się tym z innymi na...

Może Ci się spodobać...

13 komentarzy

 1. Zurugula pisze:

  Arzesz, prośba spełniona, Twoje komentarze zostały usunięte. 🙂 Niestety razem z nimi reszta „podpiętej” pod nie dyskusji, ale masz do tego pełne prawo!
  Mam nadzieję, że Twoja opinia o nas uległa poprawie po wytłumaczeniu sytuacji!

  • Arzesz pisze:

   Dziękuje i jeszcze raz przepraszam za niedopatrzenie, stary komentarz był niżej a na początku ten napisany przez żartownisia pod moim nickiem i pomyślałem że to ten sam tylko ktoś edytował. Zauważyłem że nie logując się dalej moge używać mojego zarejestrowanego nicka więc takie sytuacje pewnie będą się powtarzać że ktoś będzie się podszywał pod inną osobę.

 2. Arzesz pisze:

  Ale dlaczego mnie o to pytasz? Powinieneś spytać kogoś kto to zrobił, bo ja nie mam pojęcia. „PolakBezDrzewkaPolakZły”, wie jak wyglądał mój post w oryginalnej formie więc może on wie jaki w tym był cel. Myślę że kogoś z uprawnieniami poniosło.

  • Arzesz pisze:

   O wybaczcie. Jednak mój post jest tylko ktoś wyżej w temacie podpisał się takim nickiem jak mój. Przepraszam za niepotrzebna aferę do której przyczynił się prawdopodobnie „„PolakBezDrzewkaPolakZły””, bo jak myślę on się podszył pode mnie. Proszę o usunięcie rozmowy aby ludzi nie wprowadzić w błąd.

 3. Kojot pisze:

  Widzę że rak dotarł na Rykoszet.News o evencie na WOT konsola.A w komentach dokładnie ten sam syf co na oficjalnym forum.Moderacjo proszę ładnie o reakcję.

 4. Bri pisze:

  Człowieku, jak bardzo zaślepiony jesteś? Nie ma ŻADNYCH kandydatów na polskie wysokie tiery. Polskie płaczki są tak zdesperowane że chcą na X tier wrzucić Pancernik z powieści sci fi! Jak głupie i toksyczne dla gry to jest? Chińskie czołgi były projektami zakupionymi od Ruskich i zmodyfikowanymi, które w samej grze bardzo różnią się w gameplayu, więc nie przytaczaj z łaski swojej. 110 różni się od Isa3, t54 różni się od WZ-120. Polskie klony byłyby po prostu inaczej pomalowane. Dodatkowo „nacje-klony” to klony jednej innej nacji – jak Chińczyki Rusków. Polska linia byłaby tak pusta, że musieliby ją zlepić każdy tier z innej nacji lol. Tak bardzo warto inwestować w to środki, które mogłyby posłużyć, nie wiem, do balansu? Nowych – ciekawych dla odmiany – drzewek? Nowych mechanik gry?

 5. PolakBezDrzewkaPolakZły pisze:

  portal jest poważny
  niepoważni są tylko ludzie którzy „płacą za wota dopóki niema polskiego drzewka ^^”
  i zarzekają się ze jak Polskie drzewko wejdzie to przestaną „płacić” – to niema nic w spólnego z byciem poważnym

  • Arzesz pisze:

   Właśnie widzę jak poważny, pisanie w cudzym poście to totalna dzieciniada i super anty reklama dla tej strony. Widzę tak niektórych boli tyłek z braku Polskiego drzewka że są w stanie posunąć się do tak żenującego zachowania i nie przetwarzają że są ludzie którzy sprzeciwiają się dodaniu do gry drzewka sci-fi z wymyślonymi albo skopiowanymi pojazdami na potrzeby napaleńców którzy nie rozumieją że Polska czołgowa myśl techniczna zakończyła się w 39r, czyli na 4 – 5 tierze.

   • PolakBezDrzewkaPolakZły pisze:

    nie jestem jakimś tam znawcą tematu ale prawie we wszystkich armiach świata zawsze pojawiały się czołgi innych nacji (czytaj klony)
    np Brytyjczycy mieli w Brytyjskich formacjach czołgi ze stanów
    Zsrr miało w swoich szeregach czołgi Brytyjskie ;]
    no i sztandarowy przykład Chiny ich czołgi radzieckie
    Dlatego hipoteza że nasz „myśl pancerna” zakończyła się w 39 nawet gdyby była prawdziwa niema racji bytu
    A dodatkowo MY TERAZ MÓWIMY O GRZE gdzie japońce mają 150tonowe jeżdżące fortece konstrukcje których nie było !!! więc co komu przeszkadza czy my mamy klony w drzewku czy nie ??

    • Arzesz pisze:

     Widzę nie rozumiesz zasady wprowadzania pojazdów do gry, wprowadzane są pojazdy istniejące, prototypy oraz istniejące „na papierze” czyli różne plany, propozycje a nawet pojazdy pod zapotrzebowania zgłaszane przez armie. Na te jeżdżące fortece były plany a w Polce po wybuchu wojny nie było już nic, nawet głupich planów, po wojnie natomiast produkowany był ruski sprzęt, który nawet nie był modyfikowany co jest warunkiem aby dodać maszynę do drzewka, musi się czymś różnić, cokolwiek aby to nie był klon ale nic nie było z nich modyfikowane, dopiero w późniejszych latach coś się zaczęło dziać ale to wybiega poza ramy czasowe wota.

  • Bri pisze:

   Boże, dzieciaku, naucz się pisać i przestań mielić to samo pod postami nie mającymi żadnego związku z twoim zakichanym wyimaginowanym drzewkiem.
   a) WG nie obchodzi twoje marne 9 euro miesięcznie, więc śmiało nie płać, a potem płacz że brakuje ci kredytów na moduły lol
   b) nikogo nie obchodzą polskie czołgi oprócz pewnej grupy polaków – a przypominam że gra jest OGÓLNOŚWIATOWA. Jedyna ich wartość to to, że są polskie – czyli dla 90% graczy żadna.

 6. BACK in RED pisze:

  czemu my czegoś takiego na PC-cie nie mamy?? ;(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.