Szybcy się wściekli – podsumowanie wyścigu w AW

Niedziela późne popołudnie, czekamy na sygnał startu – jest sygnał – ruszyliśmy.

Tak to wyglądało z boku, ustawione w rzędzie pojazdy typu Fox ruszyły do przodu. Mieli za zadanie jak najszybciej robić okrążenia, ale także niszczyć przeciwników. Niektórzy zawodnicy już na początku zawiązali sojusze i eliminowali po kolei oponentów. Jak wyglądały poszczególne wyścigi możecie obejrzeć w poniższych filmach.

 

Bonus – Życzenia świąteczne

Przyznano 4 nagrody, a były to:  Challenger 1 Falcon + 30 dni premium + 4 000 000 kredytów oraz tytuł na forum społeczności GameStone: Szybki i wściekły.

Lista wygranych:

  • [HYPE] inside_tank
  • [HYPE] kol25
  • [HYPE] Asocik
  • [BWPiw] abramis

Jako jeden z organizatorów muszę przyznać, że uczestnicy jak i prowadzący bawili się świetnie, nie było strzałów spoza mostu ani jakiś dziwnych zagrań. Zabawa była tak przednia, że postanowiliśmy zrobić osobny wyścig, w którym wzięli udział wszyscy zgromadzeni na evencie. Wyścig polegał na eliminacji współtowarzyszy poprzez taranowanie. W przyszłości pojawią się kolejne edycje „Szybkich, którzy się wściekli”.

GG – jak to się mówi i wyczekujcie kolejnych eventów w AW.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.