RDF-LT CLAW

Witajcie Czołgiści!

Jako posiadacz pierwszej Edycji Kolekcjonerskiej, w skład której wchodziły takie maszyny jak Taifun II wraz z RDF/LT. Chciał bym przypomnieć wam cóż to za maszyny, czym się wyróżniają i czy warto zainteresować się ich kupnem na obecnej promocji również w postaci re-skinów w werji CLAW.

Jako że lubuję się w czołgach szybkich, na pierwszy ogień wybrałem sobie RDF/LT.

RDF-LT jak sugeruje jego końcówka jest czołgiem lekkim przeznaczony do szybkiego reagowania. Pojazd powstał w fabryce AAI Corporation na potrzeby Armii Amerykańskiej. W 1980 roku wyprodukowano kilka prototypów każdy z innym uzbrojeniem, finalnie jednak nigdy nie trafił do produkcji masowej. Jeden z tych właśnie prototypów mamy okazję posiadać w grze.

No dobrze odstawmy więc na bok jego historię i przyjrzyjmy się jak wygląda jego specyfikacja w grze.

Zaproponowałem dla was dwa możliwe zestawy które stosuję na bitwach PvP.

Pierwszy na kierunkowany na zasięg widzenia połączony z szybkością ładowania. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego że powyższa maszyna jest w stanie strzelać średnio co uwaga 2,8s!!!

Jest to niesamowity wynik w tej klasie pojazdu jak i na tym tierze.

screenshot0000

Drugi zestaw który możecie zastosować na swojej maszynie jest, bardzo agresywny, ponieważ w całości rezygnujemy z zasięgu widzenia oraz kamuflażu na rzecz celności.

screenshot0001

Osobiście jestem zwolennikom jednak pierwszego zestawu ze względu na brak granatów dymnych. Kiedy doczekamy się balansu 2.0 a nasz RDF otrzyma wyżej wspomniane granaty może również korzystać z zestawu numer dwa.

Pamiętajcie jednak że jest to czołg wsparcia a nie rasowa maszyna stworzona do przełamywania linii wroga. Jeden zły ruch i po nas. Tak więc pamiętajcie aby jeździć z rozwagą.

Do zalet pojazdu należy zaliczyć:

  • Szybkość;

  • Przyspieszenie;

  • Szybkostrzelne działo;

  • Pociski HVAP-DS;

  • Niesamowity czas przeładowania.

  • Celność

W śród jego wad zdecydowanie należy wymienić:

  • Brak opancerzenia

  • Brak granatów dymnych

Podsumowując, jeśli lubicie pojazdy szybkie w każdym tego słowa znaczeniu RDF na pewno wam się spodoba. Jego mobilność w połączeniu z super szybkim działem potrafi zdziałać cuda, jego jedyną bolączką jest bardzo cienki pancerz w połączeniu z brakiem granatów dymnych.

screenshot0003 screenshot0001 screenshot0002

Nie zapomnij podzielić się tym z innymi na...

Może Ci się spodobać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.