Czy kamuflaż coś daje?

Kamuflaż to jeden z ważniejszych aspektów w World of Tanks. Tyczy się to żarówo wersji PC, jak i innych konwersji. To dzięki tej umiejętności nasz czołg może skutecznie odkrywać rolę zwiadowcy lub po prostu zostać później zauważony przez wroga. Aby podnieść wartość samego kamo, gracz ma do dyspozycji kilka rzeczy. Po pierwsze wybór odpowiedniego pojazdu (czołgi lekkie mają zwiększoną wartość tego parametru), po drugie szkolenie załogi, a po trzecie… pomalowanie pojazdu. I to właśnie tej trzeciej rzeczy tyczy się ten post.

Shadokus, jeden z graczy WoT na konsolach, zrobił test wykrywania czołgu ciężkiego z oraz bez malowania. Wyniki są dosyć ciekawe:


MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

3 komentarze

 1. Arzesz napisał(a):

  Dziwnie ten test robią, w momencie wyspotowania powinni się zatrzymać i zacząć cofać po kawałeczku aż pojazd zniknie spotującemu, jak zniknie to znowu minimalnie podjechać to momentu aż się pojawi, wtedy wyjdzie wynik idealnie a tutaj mamy jakieś jechanie przed siebie i zatrzymywanie się kilka metrów za pojawieniem się żarówki, przecież serwer ma różne opóźnienia co do graczy więc tak wykonany test nie jest miarodajny co żarówka może się pojawić z opóźnieniem.

  • Czosnek na maśle napisał(a):

   Serwer nie ma opóźnień dla siebie samego. Zaświecisz się zawsze w tym samym momencie niezależnie od pingu. Co nie zmienia faktu, że test z dupy

 2. Plum1973 napisał(a):

  Wspaniale!
  Brawo !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.