Q&A 06-12-16

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

16 komentarzy

 1. Grzybek napisał(a):

  – Nowe, unikalne kamuflaże to świetna sprawa. Chcielibyśmy rozpocząć pracę nad możliwością własnoręcznego malowania pojazdów, ale obecnie mamy inne priorytety – balans artylerii.

  HAHAHAHAHA rozwaliło mnie to do reszty…. może WG w końcu zrozumie że nie da się zbalansować gry nie usuwając arty (sam nią gram i sądzę że przez nią balans gry oraz niektórych pojazdów nie jest możliwy).

  • Sheyki napisał(a):

   W ramach tego balansu wprowadzają szwedzkie HT i TD, które w dobry rękach będą niezniszczalne, jedynie dla arty będą darmowym dmg (w sumie to tylko TD, bo HT ma jakiś tam pancerz).

 2. Janusz napisał(a):

  Kolejne pytanie czemu mowicie ze nie da sie robic np polskiego drzewka bo nie chcecie robic klonow a wprowadzacie do gry klony tj T34B IS6B TIger II P itp itd XD XD XD XD

 3. Argenau napisał(a):

  E25 znerfili biedaka,teraz to istne pudełko zapałek z niego. Nie jest on już tak grywalny jak kiedyś. A na bafa dla niego nie ma co liczyć. Żałosne to.

  • SchwarzWölf napisał(a):

   Niechętnie E 25 wyciągam na bitwę, bo kieruję się podobnymi założeniami (że papier, że bez wieży, że mało hp), ale, o dziwo, jak już go biorę to jestem zadowolony. Pozwala na agresywną grę, a najwięcej frajdy daje przytulenie się do japońskiego ciężarka i kąsanie go, jak komar, do zera.

 4. anonim napisał(a):

  a zapomniałbym o presingu też z 212 bo po wejściu tej premki stracił wiele

 5. anonim napisał(a):

  ciekawe co z 59 patonem zrobią może tak buff do peny tak 212 bo przez ten garnek pojazd ma przesrane na 10 tierach i niżej może tak garnek usuną i to bym chciał zobaczyć i buffa dla t69 do peny tak z 200 lub 212

 6. Tomek napisał(a):

  T54 first prototyp – ilość tego czołgu w grze najlepiej pokazuje jaki on jest i czy faktycznie potrzebuje zmiany, chociażby do mobilności. Teraz to jest med który praktycznie mobilnością jest w niektórych sytuacjach gorszy od is 3

 7. BACK in RED napisał(a):

  A kiedy Polskie drzewko ???!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.