Q&A 06-12-16

Anton Pankov oraz Konstantin Soldatov odpowiadają na kolejną porcję pytań. Przy okazji dzisiaj ten pierwszy ma urodziny, tak więc wszystkiego najlepszego!

Anton Pankov

bxwaiza_g9k

Q: Kiedy (i czy w ogóle) planowana jest trzecia faza testu publicznego?
A: Jeżeli taka będzie, to na prawdę formalna. Obecna wersja jest praktycznie przetestowana i gotowa do implementacji. Brakuje jeszcze tylko jednej drobnostki, ale o tym kiedy indziej.

Q: T95E2 ma penetrację 181 mm, zaś 59-Patton 190 mm. Wszystko byłoby okej, gdyby nie jeden szczegół – oba mają tą samą wieżę. Jakieś plany co do zmian tych parametrów?
A: Tak, są takie plany.

Q: Czy IS-5 oraz T26E5 zostaną dodane do porównywarki czołgów w grze?
A: Tak.

Q: AMX 50B zyskał buffa do elewacji/depresji działa z powodu pojawienia się szwedzkich magazynków. Może podobnie postąpicie z T57 Heavy?
A: Są plany do lekkich zmian charakterystyk, ale na pewno nie odbędzie się to w tej, ani przyszłej wersji. Czołg jest dobry sam w sobie i tak.

Q: Widać postęp w pracach nad pojazdami Premium, które zyskują kolejne buffy. Co jednak z czołgami, które na prawdę tych ulepszeń potrzebują, jak np. T-34-85M? Po wejściu do gry Rudego  ludzie, którzy kupili T-34-85M są mocno zawiedzeni tym zakupem.
A: Zajmiemy się także i tym czołgiem.

– Nowy system bonusowy dla „starych wyjadaczy” jest w fazie przygotowań. Nie chodzi tylko tutaj o ludzi, którzy grali w fazach alpha i beta gry, ale ogólnie.

Konstantin Soldatov

PtvZC8vMYQc

– Żeńskie głosy załogantek zostały nagrane, ale nie przypadły nam do gustu.

– Nasz obecny cel nadrzędny to dokończyć wszystkie zmiany, które chcemy wprowadzić, a dopiero potem zacząć się chwalić produktem na większą skalę. Nie chcemy, by powtórzyła się sytuacja z roku 2014 (Havock czy modele HD, które do tej pory są przerabiane). Inni producenci wypuszczają swoje tytuły, a dopiero potem robią w okół nich szum medialny. W przypadku WG pojawiła się dziwna naleciałość, że trzeba mówić o wszystkim, zanim nawet rozpoczną się nad daną kwestią prace. To powoduje, niepotrzebnie, złudne oczekiwania.

– Nie ma żadnych planów co do zmian T-54 first prot.

– Panther/M10 – buff dla nisko-poziomowych pojazdów jest zaplanowany na późniejszy termin. Na razie skupiamy się na VIII tierach.

E-25 nie pojawi się w ponownej sprzedaży.

– Nie ma jeszcze żadnych informacji co do eventów związanych z Nowym Rokiem. Cierpliwości.

Mamy 620-630k użytkowników online w godzinach szczytu. Obecnie jest to mniej niż przed rokiem. Oczekujemy wzrostu tej liczby w okresie Nowego Roku, jak zwykle zresztą.

– Nowe, unikalne kamuflaże to świetna sprawa. Chcielibyśmy rozpocząć pracę nad możliwością własnoręcznego malowania pojazdów, ale obecnie mamy inne priorytety – balans artylerii.

– Druga gałąź amerykańskich czołgów średnich to bardzo, bardzo daleka przyszłość.

źródło: WoT Express


MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

16 komentarzy

 1. Grzybek napisał(a):

  – Nowe, unikalne kamuflaże to świetna sprawa. Chcielibyśmy rozpocząć pracę nad możliwością własnoręcznego malowania pojazdów, ale obecnie mamy inne priorytety – balans artylerii.

  HAHAHAHAHA rozwaliło mnie to do reszty…. może WG w końcu zrozumie że nie da się zbalansować gry nie usuwając arty (sam nią gram i sądzę że przez nią balans gry oraz niektórych pojazdów nie jest możliwy).

  • Sheyki napisał(a):

   W ramach tego balansu wprowadzają szwedzkie HT i TD, które w dobry rękach będą niezniszczalne, jedynie dla arty będą darmowym dmg (w sumie to tylko TD, bo HT ma jakiś tam pancerz).

 2. Janusz napisał(a):

  Kolejne pytanie czemu mowicie ze nie da sie robic np polskiego drzewka bo nie chcecie robic klonow a wprowadzacie do gry klony tj T34B IS6B TIger II P itp itd XD XD XD XD

 3. Argenau napisał(a):

  E25 znerfili biedaka,teraz to istne pudełko zapałek z niego. Nie jest on już tak grywalny jak kiedyś. A na bafa dla niego nie ma co liczyć. Żałosne to.

  • SchwarzWölf napisał(a):

   Niechętnie E 25 wyciągam na bitwę, bo kieruję się podobnymi założeniami (że papier, że bez wieży, że mało hp), ale, o dziwo, jak już go biorę to jestem zadowolony. Pozwala na agresywną grę, a najwięcej frajdy daje przytulenie się do japońskiego ciężarka i kąsanie go, jak komar, do zera.

 4. anonim napisał(a):

  a zapomniałbym o presingu też z 212 bo po wejściu tej premki stracił wiele

 5. anonim napisał(a):

  ciekawe co z 59 patonem zrobią może tak buff do peny tak 212 bo przez ten garnek pojazd ma przesrane na 10 tierach i niżej może tak garnek usuną i to bym chciał zobaczyć i buffa dla t69 do peny tak z 200 lub 212

 6. Tomek napisał(a):

  T54 first prototyp – ilość tego czołgu w grze najlepiej pokazuje jaki on jest i czy faktycznie potrzebuje zmiany, chociażby do mobilności. Teraz to jest med który praktycznie mobilnością jest w niektórych sytuacjach gorszy od is 3

 7. BACK in RED napisał(a):

  A kiedy Polskie drzewko ???!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.